الهام حمیدی

الهام حمیدی در همه چیز آنجاست + تصاویر

تاریخ انتشار : 22 مهر 1393کد مطلب : 8910زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال همه چیز آنجاست ساخته شهرام شاه حسینی با بازی الهام حمیدی در نقش عروس خانواده ای که حس مادر شدن را تجربه میکند و مشکلاتی با مادر شوهرش دارد در حال ساخت می باشد.

الهام حمیدی در سریال همه چیز آنجاست نقش عروس خانواده را بازی میکند، همه چیز آنجاست به کارگردانی شهرام شاه حسینی موضوعات متفاوتی از عشق تا گروگانگیری را روایت میکند.
الهام حمیدی در گفتگویی درباره ایفای نقش در سریال همه چیز آنجاست توضیح داد:این اثر اجتماعی خانوادگی است و به مشکلات روز خانواده ها می پردازد. سریال رئال و عادی است و اتفاقاتی در قصه آن وجود دارد که شاید برای همه خانواده ها پیش بیاید. چند خانواده در همه چیز آنجاست درگیر هستند و من نقش عروس یکی از آن ها را بازی می کنم و امین زندگانی ایفای نقش همسر مرا برعهده دارد.

حدیث میرامینی و الهام حمیدی در سریال همه چیز آنجاست

داستان سریال همه چیز آنجاست

وی افزود:شخصیت من در مشکلاتی که برای همسرش به عنوان پسر خانواده پیش می آید کنار او است و این مشکلات روی زندگی زوج تأثیر می گذارد. اینکه آنها چطور با مسائلشان دست و پنجه نرم کنند و با آنها کنار بیایند، اتفاقاتی است که شاید برای خود ما هم پیش بیاید و آنها را ساده بگیریم اما این مشکلات بعدها می تواند دست و پاگیر شود و زندگی مان را تحت شعاع قرار دهد.

امین زندگانی و الهام حمیدی در سریال همه چیز آنجاست

نقش متفاوت الهام حمیدی

این بازیگر درباره ماجراهای سریال گفت:اگر بخواهم چیزی از قصه بگویم کل کار لو می رود و تنها می توانم بگویم همه چیز آنجاست یک کار خانوادگی زیبا و جذاب است. امیدوارم که این سریال به خوبی ساخته شود و مخاطبان از دیدن آن لذت ببرند.
حمیدی درباره شخصیتی که ایفای آن را برعهده دارد، اظهار کرد:این بار نقش یک شخصیت تاریخی یا کاراکتری خاص را ندارم، عروسی هستم که یک روز با مادرشوهرش خوب است و یک روز بد. روایت یک زندگی خیلی خیلی رئال. نقش عجیب غریبی ندارم و زندگی در نقشم جریان دارد.

امین زندگانی و حدیث میرامینی در سریال همه چیز آنجاست

بازیگران سریال همه چیز آنجاست

وی در پاسخ به اینکه آیا این شخصیت در موقعیت های اجتماعی و شغلی هم دیده می شود یا خیر، تصریح کرد:خیر او خانه دار است و در طول سریال صاحب بچه می شود و نوزادی را به دنیا می آورد. در این سریال باید دوران بارداری را بازی کنم و در این ایام مشکلاتی بر سر این شخصیت فرود می آید. از این بُعد اگر نگاه کنیم من تا به حال چنین نقشی بازی نکرده ام.

مهرانه مهین ترابی و حدیث میرامینی در سریال همه چیز آنجاست

الهام حمیدی

بازیگر مجموعه مختارنامه درباره پرداختن به موضوع تولید ملی در همه چیز آنجاست گفت:به هر حال هر سریالی باید پیام خاص خودش را داشته باشد. همه ما داریم کار فرهنگی می کنیم و به مشکلات اجتماعی می پردازیم. تلاش می کنیم در قالب داستان این مشکلات را برای مردم باز کنیم و برای آنها راه حل های مناسبی پیش پا بگذاریم. در داستان هم این سریال از موضوعات رمانتیک هست تا گروگانگیری و... همه چیز آنجاست سریالی است که می تواند مخاطب جذب کند.

الهام حمیدی در سریال همه چیز آنجاست

سریال همه چیز آنجاست

بازیگران:محمد عمرانی ، مهرانه مهین ترابی ، امین زندگانی ، الهام حمیدی ، حسین مهری ، حدیث میرامینی و ...
خلاصه داستان :کارگاه تولیدی خانواده ای قدیمی به علت ورود کالاهای خارجی به تعطیلی کشانده می شود .مهدی پسر بزرگ خانواده درگیر  و دار مشکلات به وجود آمده، به بسیاری از رازهای خانواده ...

الهام حمیدی در همه چیز آنجاست + تصاویر

3.137
این مطلب مفید بود ؟2314
برگرفته از خبرگزاری مهر - / ک
وبگردی