لیفت صورت
انتشار عکس قبل و بعد از جراحی صورت از زنی که با لیفت صورت 40 سال جوان شد، فضای مجازی را منفجر کرد.

عکس قبل و بعد لیفت صورت یک زن، فضای مجازی را منفجر کرد

لیفت صورت یکی از متد جدید جوانسازی صورت در طب مدرن است که این روزها به طرق مختلف با نخ و جراحی انجام می شود و بواقع تاثیر فوق العاده ای در از بین بردن آثار پیری دارد. در میان صداها و هزاران تصویر منتشر شده از قبل و بعد لیفت صورت در فضای مجازی، عکسی که در صفحه رسمی یک جراح پلاستیک معروف به "دکتر کیم" منتشر شد، همه را شوکه کرد.

آمار دنبال کنندگان صفحه رسمی دکتر کیم سال گذشته زمانی که مردم برای اولین بار متوجه کلیپ های عجیب و غریب قبل و بعد او شدند، به سرعت بالا رفت اما یکی از ویدیوهای او اخیراً توجه بیشتری را به خود جلب کرد و در سرتاسر جهان تیتر اخبار داغ شده است؛ ویدئویی که در آن جوان شدن تقریبا 40 ساله یک زن در عرض 1 هفته پیش از جراحی جوانسازی صورت را نشان میدهد و تصویرش را در ادامه مشاهده می کنید.

قبل و بعد لیفت صورت

کاربران فضای مجازی با دیدن نتیجه جراحی ها، به قول خودشان گاهی دیوانه می شوند و تصمیم میگیرند به هر شکلی شده خود را به دست این متخصص زیبایی بسپارند تا در عرض چند ساعت، معجزه جوانی را به صورت آنها ببخشد.

رمز و راز بسیاری درباره دکتر کیم وجود دارد؛ اینکه او کیست، اهل کجاست، جراح پلاستیک مجاز است یا خیر؟ هیچ کس واقعاً نمی داند. بر اساس گزارش Surgical Times، جستجوی عکس نمایه وی نشان می دهد که او کیم جی هون، یک پزشک خارج از کره جنوبی است، و هنگام تماس با شماره مجازی درج شده در حساب کاربری او، مردم به شانگهای چین دعوت می شوند تا از توسط این جراح لیفت صورت ویزیت و تحت عمل جراحی فیس لیفت قرار بگیرند.

قیمت لیفت صورت انجام شده توسط این پزشک زیبایی جنجالی 50000 دلار اعلام شده است.

تغییر دیوانه کننده یک زن قبل و بعد لیفت صورت؛ مثل زلیخا جوان شد

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ا.ن
وبگردی