الناز شاکردوست

فیلم های مورد استقبال در جشنواره فجر 39

تاریخ انتشار : 16 بهمن 1399کد مطلب : 80259زمان مطالعه : 2 دقیقه
جشنواره فجر 39 چند روزی است که آغاز شده است و سه فیلم در سینماهای مردمی جشنواره امسال با استقبال بیشتری مواجه شدند.

فیلم های مورد توجه در جشنواره فجر 39

سی و نهمین جشنواره فیلم فجر از دوازدهم بهمن ماه آغاز به کار کرد و 16 فیلم در برج میلاد که به عنوان کاخ رسانه معرفی شده است و سینماهای مردم به نمایش گذاشته میشوند.

با گذشت چند روز از آغاز جشنواره فجر 39 نمایش برخی از فیلم ها با استقبال بیشتری از سوی مخاطبان مواجه شد و این فیلم ها در سینماهای مردمی به سانس فوق العاده رسیدند.

فیلم هایی که شانس بیشتری در جشنواره فجر 39 دارند

رمانتیسم عماد و طوبا، بی همه چیز، شیشلیک، ستاره بازی، ابلق، تک تیرانداز، زالاوا، مصلحت، روشن، روزی روزگاری آبادان، مامان، منصور، خط فرضی، گیج گاه، یدو و تی تی شانزده فیلمی هستند که در جشنواره امسال به رقابت با یکدیگر می پردازند.

از میان این فیلم ها تا به امروز سه فیلم ابلق به کارگردانی نرگس آبیار، شیشلیک ساخته محمدحسین مهدویان و بی همه چیز محسن قرایی با استقبال بیشتری در میان مردم مواجه شده اند.

جشنواره فیلم فجر

فیلم ابلق

نرگس آبیار که تجربه های موفقی چون شیار 143 و شبی که ماه کامل شد را در جشنواره فیلم فجر دارد امسال هم با ابلق راهی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر شد تا بار دیگر شانس خود را در این جشنواره امتحان کند.

ابلق جدیدترین فیلم نرگس آبیار است که در شرح خلاصه داستان آن آمده است:"برای یک زن که در حاشیه شهری بزرگ با همسر و فرزندش زندگی می کند، ماجرایی رقم می خورد..."

بهرام رادان، هوتن شکیبا، الناز شاکردوست، گلاره عباسی و مهران احمدی در فیلم ابلق نرگس آبیار به ایفای نقش پرداختند.

الناز شاکردوست

فیلم شیشلیک

محمدحسین مهدویان که سال گذشته با فیلم درخت گردو در جشنواره فجر حضور داشت و سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی را برای این فیلم کسب کرد، امسال با فیلم شیشلیک شانس خود را در جشنواره فجر امتحان میکند.

فیلم شیشلیک اثری اجتماعی با درون مایه هایی از کمدی است که بازیگرانی چون رضا عطاران، پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، مه لقا باقری، وحید رهبانی، عباس جمشیدی و جمشید هاشم پور در آن به ایفای نقش پرداختند.

رضا عطاران

بی همه چیز

فیلم سینمایی بی همه چیز به کارگردانی محسن قرایی و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی یکی از فیلم های جشنواره امسال است که تابحال با استقبال خوبی مواجه شده است.

این فیلم یکی دیگر از فیلم های دارای شانس در جشنواره امسال است که هنرمندان سرشناسی چون پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، هادی حجازی فر، باران کوثری، مهتاب نصیرپور، علی مصفا، بابک کریمی، پدرام شریفی، لاله مرزبان، زهیر یاری و مهدی صباغی در آن به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم بی همه چیز

استقبال دیدنی از سه فیلم در جشنواره فجر 39

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی