فرزاد فرزین
فرزاد فرزین خواننده پاپ کشورمان چند سالی است که به دنیای بازیگری ورود کرده و در نقش هایی متفاوت مقابل دوربین رفته است.

فیلم و سریال های فرزاد فرزین

فرزاد فرزین خواننده موسیقی پاپ کشورمان یکی از چهره هایی است که قدم در دنیای بازیگری گذاشته و در این راه توانسته قابلیت های زیادی را ارائه دهد.

سال 85 اولین تجربه بازیگری فرزاد فرزین در سینما رقم خورد و این هنرمند کشورمان بعد از آن در چند فیلم و سریال به ایفای نقش پرداخت. در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به سراغ هنرنمایی های فرزاد فرزین در سینما و نمایش خانگی رفته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

فرزاد فرزین در نقش هایی متفاوت

فرزاد فرزین در فیلم های سینمایی چون پسران آجری، کنسرت روی آب، سگ های پوشالی و آهنگ دو نفره به ایفای نقش پرداخت و بازی در سریال عاشقانه، مانکن و ملکه گدایان را برای شبکه نمایش خانگی در کارنامه هنری اش دارد.

فرزاد فرزین و احمد مهرانفر

این هنرمند کشورمان به تازگی در سریال ملکه گدایان و فیلم سینمایی آهنگ دو نفره مقابل دوربین رفته است و ایفاگر نقش هایی متفاوت در فیلم های جدیدش شده است.

بازیگران آهنگ دو نفره

ملکه گدایان به کارگردانی حسین سهیلی زاده و به تهیه کنندگی علی طلوعی سریال جدید و در حال پخش نمایش خانگی است که فرزاد فرزین در آن ایفاگر نقش پارسا وکیل خانواده شمس است.

فرزاد فرزین

فرزاد فرزین که تجربه متفاوت بازی در نقشی طنازانه را در سریال مانکن داشت در همکاری مجددش با حسین سهیلی زاده ایفاگر نقشی جدید شد و هنر بازیگری اش را در ابعادی دیگر به نمایش گذاشت.

فرزاد فرزین

سریال مانکن به کارگردانی حسین سهیلی زاده سال 98 در شبکه نمایش خانگی توزیع شد و یکی از سریال های مورد توجه و پربیننده نمایش خانگی بود.

فرزاد فرزین و امیرحسین آرمان

فرزاد فرزین در سریال مانکن یکی از بهترین و متفاوت ترین نقش هایش را ایفا کرد و بازیگر نقش بهرام در این سریال بود که بازی او در این سریال مورد توجه بسیاری از اهالی دنیای هنر قرار گرفت.

فرزاد فرزین

این هنرمند کشورمان در سریال عاشقانه منوچهر هادی هم مقابل دوربین رفت و بازیگر نقش تورج دوست هدیه و فرزاد فرزین( نقش خودش) بود و از دیگر هنرنمایی های او میتوان به فیلم های سینمایی اش اشاره کرد.

فرزاد فرزین

فرزاد فرزین و نقش هایی متفاوت در دنیای بازیگری

4.675
این مطلب مفید بود ؟696
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
برچسب : فرزاد فرزین
وبگردی