فرزاد فرزین
ویژه برنامه نوروزی منو بشناس توسط فرزاد فرزین خواننده مطرح موسیقی پاپ اجرا شد و منوچهر هخادی آخرین مهمان این برنامه عکسی از پشت صحنه آن را به اشتراک گذاشت.

هنرمندان در برنامه منو بشناس به میزبانی فرزاد فرزین

ویژه برنامه منو بشناس با اجرای فرزاد فرزین، خواننده مطرح کشورمان یکی از برنامه های نوروزی است که رضا مهران فر کارگردانی آن را بر عهده دارد. در هر قسمت از برنامه منو بشناس، هنرمندان مختلفی مهمان فرزاد فرزین هستند .

فرزاد فرزین در برنامه منو بشناس با رویکردی متفاوت موضوع قومیت های ایرانی  و هویت ملی را محور گفتگوهای خود با مهمانان قرار داده و لحظات شادی را فراهم کرده است.

برنامه منو بشناس

برنامه منو بشناس میزبان نرگس محمدی و همسرش علی اوجی، نیما شعبان نژاد، لیندا کیانی، امیرعباس گلاب، سید مهدی رحمتی، سید جلال حسینی و حامد همایون بوده است و منوچهر هادی و یکتا ناصر به همراه گروه موسیقی سون، مهمانان اخیر فرزاد فرزین بودند.

منو بشناس با فرزاد فرزین

منوچهر هادی و یکتا ناصر در برنامه منو بشناس فرزاد فرزین

منوچهر هادی و هعمسرش یکتا ناصر آخرین مهمانان ویزه برنامه منو بشناس بودند.

منو چهر هادی که تجربه همکاری با فرزاد فرزین در سریال عاشقانه را دارد با انتشار عکسی از پشت صحنه برنامه نوشت:

پشت صحنه منو بشناس

با اجرای خوب فرزاد فرزین و گروه موسیقی رستاک

پشت صحنه منو بشناس

برنامه منو بشناس که در پنج قسمت توسط اپراتور همراه اول تهیه شده است از طریق اپلیکیشن «روبیکا» و پیام رسان «آیگپ» پخش می شود. در این ویژه برنامه نوروزی برای اولین بار از کلیپ «منو بشناس» با هنرمندی چهل نفر از خوانندگان مطرح کشور و مشارکت مؤسسه «مأوا» تولید شده است، رونمایی شد.

کلیپ منو بشناس

گروه موسیقی رستاک در این پنج شب در برنامه حضور داشته و به اجرای موسیقی نواحی پرداختند. فرزاد فرزین با پایان برنامه در اینستاگرام خود خبر از بازگشت منو بشناس در فصلی کاملا متفاوت داده است.

فرزاد فرزین در پشت صحنه برنامه منو بشناس

415
این مطلب مفید بود ؟123
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
برچسب : فرزاد فرزین
وبگردی