شخصیت شناسی پیشانی
شخصیت شناسی از روی فرم پیشانی یک نوعی از روانشناسی است که به شما برای شناخت هرچه بیشتر خودتان و دیگران کمک زیادی خواهد کرد.

شخصیت شناسی پیشانی؛ فرم و مدل پیشانی شما کدام است؟

شخصیت شناسی از روی پیشانی می تواند همه چیز را در مورد ویژگی های رفتاری شما بگوید. در واقع صورت شما چیز های زیادی در مورد شخصیت‌تان نشان می‌ دهد؛ به خاطر همین است که همه ما با چشم ها، لب ها، بینی، گونه، چانه، پیشانی و حالات مختلفی در صورت متولد شده ایم. در این قسمت از نمناک قصد داریم به شما بگوییم که حالات مختلف در پیشانی چه چیزهایی در مورد شخصیت شما می ‌گوید.

پیشانی بلند و پهن

اگر پیشانی بلندی دارید، جزء افرادی هستید که می‌ توانید چند کار را با هم انجام دهید. شما منظم می باشید و در مشاوره دادن به دیگران خیلی خوب عمل می کنید. نگاه متعادلی به زندگی دارید. باهوش و دانا هستید و استعدادهای زیادی دارید. قابلیت تجزیه، تحلیل و تفکر عمیقی دارید که به شما کمک می کند تا در هر کاری که وارد می شوید؛ موفق باشید. تنهایی شما را آزار نمی دهد.

خیلی سریع چیز های مختلف را یاد می گیرید، ذهن بازی دارید و آماده استقبال از فرصت ها هستید. از تماشا و کشف چیزهای جدید لذت می برید. تاجر یا سلبریتی موفقی می شوید یا به پست و مقام بالایی می رسید؛ در واقع پیشانی بلند نشان دهنده فراوانی و رزق و روزی است.

شما از زندگی اجتماعی خوبی که دارید؛ لذت می برید. فقط بهتر است کمتر در مورد موضوعات مختلف گارد بگیرید. شمشیر خود را پایین بگذارید و سعی کنید که زندگی را راحت و آسان بگیرید.

پیشانی بلند

پیشانی کوتاه

اگر پیشانی کوتاهی دارید، یعنی از آنچه که هستید لذت می برید. شخصیت کمیاب و منحصر به فردی دارید. بیشتر به قلبتان گوش می کنید تا اینکه بخواهید منطقی تصمیم بگیرید. به جای فکر کردن به موضوعات مختلف، طبق احساسات عمل می کنید.

وقتی که تنها می شوید، انرژی منفی به شما غلبه می کند؛ بنابراین بودن در جمع را دوست دارید. خیلی خودتان را درگیر ترس ها و آسیب هایی که دیده اید؛ نمی کنید. از خودتان و آنچه که هستید لذت می برید. دلسوز می باشید و از کمک کردن به دیگران هم سرشار از حال خوب می شوید. هیچ فرصتی را برای مهربانی کردن از دست نمی دهید؛ حتی اگر دیگران از این مهربانی شما سوء استفاده کنند.

دوست ندارید که خیلی در مرکز توجه باشید و همیشه چیز های معمولی را می پسندید‌. طبق قوانین و ارزش های خودتان زندگی می کنید و تحت تاثیر عقاید خاص اجتماعی دیگران قرار نمی‌ گیرید. شاد هستید و به خودتان افتخار می کنید. همیشه شکرگزار می باشید و به کار هایی که انجام می دهید و نتایجی که می گیرید، باور دارید.

شادی

پیشانی منحنی

افرادی که پیشانی منحنی و برجسته ای دارند، خوش خنده، آسان گیر و دوست داشتنی هستند. در واقع استایل و مدل آن ها باعث می شود تا اطرافیان شان حال خوبی پیدا کنند. نگاه گرم و مثبتی دارند و می‌دانند که دقیقاً چه چیزی بگویند و چه حرفی را در چه زمانی بزنند.

این افراد خوشبین هستند، دیگران را تشویق می‌ کنند تا به رویاها و اهداف خود برسند. آن ها آهنربای جذب خوشبختی و انرژی مثبت می باشند. با شوق و شکرگزاری، چیز هایی را که می خواهند به دست می‌ آورند. آرامش زیادی در شرایط سخت زندگی و محافل اجتماعی دارند و خیلی صبور هستند و همیشه به ندای قلبشان گوش می‌ کنند؛ حتی اگر شرایط خیلی سخت و چالش برانگیز باشد.

مهربانی

پیشانی قلبی یا M شکل

افرادی که پیشانی قلبی دارند، اغلب هنرمند هستند. خیلی دوست دارند که با هنرشان شخصیت خود را ابراز کنند. می‌ توانند از ترکیب مدرنیته و سنت، چیز های زیبایی خلق کنند. در هر چیزی به دنبال تعادل می گردند. آنها همزمان در دو جهان زندگی می کنند.

قدرت تصویرسازی و خیالپردازی شان بسیار بالا است. همیشه سعی می کنند که رفتار خوبی با اطرافیان داشته باشند. افراد خلاقی هستند و در لباس پوشیدن به دنبال سادگی می باشند. اکثراً پر از آرامش هستند و خیلی کم پیش می آید که عصبانی شوند.

این اشخاص افراد بخشنده ای می باشند و اگر به چیزی که می خواهند نرسند، خیلی خوب خودشان را کنترل می کنند و دوباره ادامه مسیر را می روند. آنها از کسی که دوسش دارند، مثل خانواده و دوستان، خیلی زیاد مراقبت می کنند.

مهارت های هنری و قدرت تصویر پردازی‌شان باعث می شود تا به هر چه که می خواهند، دست پیدا کنند. خیلی به جزئیات توجه ندارند. اگر در حوزه تکنولوژی کار کنند، قطعا ایده های منحصر به فردی خواهند داشت.

نقاشی

مدل پیشونی عشقت رو بگو تا بگم چطور آدمیه

3.419
این مطلب مفید بود ؟136
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن/ن.ح
وبگردی