نوید محمدزاده و صابر ابر

سریال قورباغه باز هم به پخش نرسید!

تاریخ انتشار : 25 آذر 1399کد مطلب : 79399زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال قورباغه با بازی نوید محمدزاده و صابر ابر قرار بود روز گذشته توزیع شود اما پخش آن در آخرین لحظات متوقف شد.

توقف پخش سریال قورباغه 

سریال قورباغه به کارگردانی هومن سیدی و تهیه کنندگی علی اسدزاده، سریال جدید نمایش خانگی است که قرار بود از 24 آذرماه توزیع آن آغاز شود اما در آخرین لحظات با دستور جدیدی روبرو شد.

این سریال که شاهکار جدید هومن سیدی در نمایش خانگی محسوب میشود در آخرین لحظات که آماده پخش در نماوا بود با دستور قضایی متوقف شد.

پخش سریال قورباغه فعلا متوقف شد

صفحه رسمی نماوا که پخش سریال قورباغه را برعهده دارد با انتشار این خبر نوشت:

پخش سریال قورباغه «فعلا» متوقف شد.

با وجود اینکه 24 آذر از سمت سازمان سینمایی به عنوان روز انتشار اولین قسمت سریال «قورباغه» به بینندگان وعده داده شده بود، پخش این سریال علی رغم صدور پروانه نمایش از «وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی»، اخذ مجوز از «سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر (ساترا)»، دریافت تایید از «موسسه ناجی هنر»، فعلا به دستور قضایی (به منظور پایش و نظارت ) متوقف شده است.

سریال «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی، تهیه کنندگی علی اسد زاده و سرمایه گذاری نماوا تولید شده است.

نماوا به منظور تامین نظرات مراجع قانونی کشور تا کنون تمام تلاش خود را به کار گرفته و مصرانه به دنبال تعیین وضعیت پخش سریال قورباغه است. زمان دقیق پخش سریال اعلام خواهد شد.

سریال قورباغه

 

داستان و بازیگران سریال قورباغه

سریال قورباغه با درون مایه ای درام روایتگر داستانی از مشکلات و دغدغه های اجتماعی است که تاثیرات زیادی روی افراد میگذارد.

هومن سیدی

در خلاصه داستان سریال قورباغه آمده است:

من همیشه یه صندلی واسم کم بوده، کتم واسم تنگ بوده، کفشام برام کوچیک بوده، ساعتم خواب می مونده و من ازش جلوتر حرکت می کردم، دنیا برای من جای کوچیکیه، احساس می کنم همه جا بستس و نمی تونم نفس بکشم، انگار همهٔ این لحظه ها رو قبلاً دیدم، درختا، صدای آبشار، قورباغه ها، اونا رو زمانی می بینم که در حال مردنم....

نوید محمدزاده و هومن سیدی

بازیگران سریال قورباغه عبارتند از:

سریال قورباغه

پوسترهای اختصاصی شخصیت های سریال قورباغه

بازیگران سرشناس زیادی در سریال قورباغه به ایفای نقش پرداخته اند و پوسترهای اختصاصی از این هنرمندان با عنوان کاراکترشان در سریال منتشر شده است که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

نوید محمدزاده

سحر دولتشاهی

صابر ابر

فرشته حسینی

هومن سیدی

سریال قورباغه باز هم به پخش نرسید!

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : عکاس: امیرحسین شجاعی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی