رنگ موی سال
اگر میخواهید تغییرات زیبایی در چهره تان با رنگ مو ایجاد کنید، می توانید با توجه به رنگ پوست خود از رنگ موهایی که ترند امسال هستند انتخاب کنید.

ترند رنگ موی سال؛ امسال چه رنگ مویی مد شده؟

تغییرِ رنگ مو در شاداب به نظر رسیدن چهره تاثیر زیادی دارد؛ علاوه بر این یک راه عالی برای استقبال از تعطیلات عید و جشن ها است. ترند های رنگ مو در سال 2022 معمولا ساده و کلاسیک هستند؛ اما اگر بخواهید چند رنگ برجسته و متفاوت به آن ها اضافه کنید، نمونه رنگ موهای شیک و جذابی که در این قسمت از دنیای مد نمناک معرفی خواهیم کرد را از دست ندهید.

مسی

اگر به دنبال رنگ مویی هستید که با تمام رنگ پوست ها و چشم ها هماهنگ باشد، مسی که ترکیبی از قرمز و قهوه ای است و تون های طلایی براق دارد، بهترین گزینه می باشد.

بلوند عسلی

این رنگ که ترکیبی از قهوه ای بلوند و عسلی است، در چند رنگ روشن، تیره و کاراملی وجود دارد که همه آن ها امسال محبوبیت زیادی دارند.

صورتی

این رنگ فانتزی که اخیرا خیلی محبوب شده است، یکی از ترندترین رنگ های امسال است و استایل جسورانه تری را برای فرد به وجود می آورد.

پلاتینه

رنگ پلاتینه چند سالی است که مد روز است و ظاهری مدرن و خاص به ظاهر شما می دهد، اما در عین حال، به مراقبت بیشتری هم نیاز خواهد داشت.

بلوند توت فرنگی

بلوند توت فرنگی ترکیبی از بلوند و قرمز می باشند که مناسب مو بورهایی است که می خواهند بدون تغییر زیادی، جلوه ای متفاوت به موهای شان بدهند. این رنگ در سایه های روشن و تیره موجود است.

بلوند توت فرنگی

شرابی

رنگ شرابی جز آن رنگ هایی است که ظاهر شگفت انگیزی به شما می دهد. تنها کاری که باید انجام بدهید این است که سایه ای متناسب با رنگ پوست تان انتخاب کنید.

قارچی

این رنگ موی عجیب و غریب در واقع مشکی است که رگه های دودی و قهوه ای دارد و برای افرادی که می خواهند به موهای تیره شان ظاهر متفاوتی بدهند، عالی است.

طلایی خاکستری

این رنگ تعادلی عالی بین بلوند گرم و سرد است. طلایی خاکستری بهترین رنگ مو برای اکثر تن های پوستی است که با آرایش بهتر هم می شود و آسیبی هم به مو نمی رساند.

برنز طلایی

برنز طلایی، رنگ قهوه‌ ای - عسلی است که برای اکثر چهره‌ ها مناسب است و نیازی به روشن کردن بیش از حد مو ها ندارد؛ در واقع هم برای افراد سبزه‌ و هم بور مناسب است.

بلوند شنی

بلوند شنی یک رنگ فوق‌العاده جذاب است. فرقی نمی ‌کند بخواهید موهای تیره ‌تان را روشن کنید یا بلوند فعلی ‌تان را پررنگ ‌تر کنید، افزودن کمی رنگ روشن یا ‌لایت، چهره تان را از این رو به آن رو می کند.

مسی شنی

این رنگ با هایلایت های ظریف بلوندی که دارد، از شدت و یکنواختی تن نارنجی رنگ مسی کم و آن را جذاب تر می کند.

بیبی لایت بلوند

هایلایت های این رنگ مو به قدری ظریف است که با رشد تار مو های نازک، نرم تر و حتی طبیعی تر به نظر می رسد و روی همه نوع مویی جواب می دهد.

بیبی لایت بلوند

رنگ موی پانکی

با وارد شدن به تابستان، استفاده از رنگ های سبک پانک که می تواند صورتی پر رنگ متمایل به قرمز هم باشد، پرطرفدارتر می شود.

رنگ های فانتزی

معمولا در رنگ های فانتزی از سایه زنده و روشن نارنجی، زرد یا صورتی روی موها استفاده می شود که برای تابستان عالی است.

بلوند آفتابی

این بلوند که جزو محبوب ترین طیف بلوند بین رنگ موهای روشن است، فوق‌العاده جذاب است اما در عین حال به مراقبت خیلی زیادی هم نیاز دارد.

خوشگل ترین رنگ موی سال برای پوست سبزه و روشن

4.170
این مطلب مفید بود ؟5812
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی