تولد
همستر کامبت

قیمت همستر کامبت در صرافی ها

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1403کد مطلب : 90604زمان مطالعه : 1 دقیقه
توکن همستر در بازار پیش‌فروش صرافی قیمت‌گذاری شده است که جزئیات دقیق و قیمت همستر کامبت را برایتان شرح داده ایم.

قیمت همستر کامبت اعلام شد

توکن همستر (Hamster) به تازگی در بازار پیش‌فروش صرافی Gate قیمت‌گذاری شده است. قیمت اولیه این توکن در حال حاضر 0.18 دلار تعیین شده که نمایانگر ارزش‌گذاری اولیه این پروژه در بازار رمز ارزهاست.​

صرافی چینی Gate.io ارز همستر را در بازار پیش‌فروش خود لیست کرد و در اطلاعات این صرافی آمده است تا 10 میلیون کوین همستر را می‌تواند معامله کند.

بازار پیش‌فروش همواره با محدودیت‌هایی روبه‌روست و بیشتر به جهت کشف قیمتی و حجم تراکنش تشکیل می‌شود. تا به این لحظه (حین نگارش) معاملاتی با حجم 5 هزار همستر به قیمت 690 تتر (هر همستر معادل 0.138) نیز در این صرافی انجام شده‌اند.

ظاهرا تاکنون، قیمت گذاری در بازار پیش فروش به گونه‌ای بوده که هر توکن همستر با قیمت 0.155 دلار قیمت‌گذاری شده است. البته این قیمت نهایی نبوده و تا زمان ورود این کوین به بازار انتظار می‌رود که قیمت همچنان در یک شیب نزولی قرار داشته باشد. در نهایت قیمت در زمان عرضه این کوین در بازار اسپات مشخص خواهد شد.

همستر کامبت از طریق کانال تلگرامی خود اطلاع‌رسانی کرده که تنها در صورت اتصال به کیف پول تون قادر هستید ایردراپ مربوط به این بازی را دریافت کنید.

قیمت همستر کامبت در صرافی ها

53
این مطلب مفید بود ؟30
برگرفته از تجارت نیوز /ن/ا.ن
برچسب : همستر کمبات
وبگردی