هدیه بازوند
هدیه بازوند بازیگر نقش روژان در سریال نون.خ شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و در این برنامه درباره آغاز بازیگری و خصوصیات اخلاقی اش صحبت کرد.

گفتگوی متفاوت هدیه بازوند در دورهمی

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته 30 خردادماه 99 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان قاسم افشار خواننده کشورمان و هدیه بازوند بازیگر سریال نون.خ بود.

قاسم افشار خواننده کشورمان در ابتدای برنامه آهنگی را خواند و مهران مدیری گفتگوی کوتاهی را با او انجام داد و درباره کم کار شدن آقای خواننده پرسید و او در این باره و رسیدن شرایط موسیقی به اوضاعی که علت کم کاری او بود توضیح داد.

هدیه بازوند بازیگر نقش روژان در سریال نون خ مهمان اصلی برنامه دورهمی بود در این برنامه به گفتگو با مهران مدیری پرداخت.

هدیه بازوند روژان سریال نون خ در دورهمی

هدیه بازوند در ابتدای گفتگویش درباره آغاز بازیگری اش گفت:حدود سه سال است که به صورت حرفه ای این کار را آغاز کردم و در ابتدا در کلاس های امین تارخ و بعد از در کلاس پسرش نیما تارخ شرکت کردم و در واقع معلم اول من نیما تارخ بودند و بعد از آن در ورکشاپ های مختلف شرکت کردم و تا اینکه از طرف موسسه به سریال نون.خ معرفی شدم و آقای مصطفی تنابنده از من تست گرفتند.

هدیه بازوند و قاسم افشار

ماجرای شکمو بودن هدیه بازوند در دورهمی

مهران مدیری در معرفی هدیه بازوند به شکمو بودن او اشاره کرد و گفت:به طرز عجیبی شکمو هستند و اگر گوشت در خورشت نباشد گریه میکنند و در سریال نون.خ سرکار خانم سپاه منصور گوشت های خورشت را به ایشون میدادند.

هدیه بازوند درخصوص شکمو بودنش گفت:من از بچگی این مدلی بودم و همیشه برای گوشت های خورشت برنامه ریزی میکنم و خیلی ناراحت میشم اگر گوشت های خورشت من کم باشد و سر صحنه نون.خ خانم سپاه منصور اول گوشت های خورشت را برای من جدا میکردند.

دزدی هدیه بازوند در کودکی

مهران مدیری باز هم راز دیگری را از هدیه بازوند فاش کرد و گفت:در کودکی آنقدر شکمو بودی که کلاس دوم ابتدایی پفک دزدی و یک سال تمام بهش دزد کلاس میگفتند.

هدیه بازوند متولد مردادماه سال 66 است و در بخشی از صحبت هایش درباره خصوصت های اخلاقی مردادماهی ها صحبت کرد و درباره تحصیلاتش در زمینه معماری گفت و به علاقه زیادی که به بازیگری دارد اشاره کرد و درباره زبان کردی و لهجه کرمانشاهی هم توضیحاتی داد.

هدیه بازوند

گم شدن هدیه بازوند و حواس پرتی او

مهران مدیری از هدیه بازوند درباره متمرکز بودن او سوال کرد که گفت بله آدم خیلی متمرکزی هستم و مهران مدیری در این خصوص گفت:آدم متمرکزی هستید که دائم گم میشید و نصف زندگیتون رو دنبال آدرس گشتید و خانم بازیگر در توضیح این صحبت مهران مدیری گفت:وقتی من تهران آمدم و با این شهر بزرگ مواجه شدم خیلی برایم سخت بود و وقتی گم میشدم  مقابل کلاس تارخ میرفتم و از آنجا شروع میکردم.

مهران مدیری درباره گم شدن سر صحنه سریال نون.خ پرسید که گفت:من تابحال برف ندیده بودم و آن شب در برف هیچ جا را نمیدیدم و خیلی تاریک بود و من راه را بلد نبودم و وقتی دوتا پسربچه را دیدم ابتدا ترسیدم ولی بعد راه را از آنها پرسیدم.

بازیگر نون.خ

طفره رفتن هدیه بازوند از ازدواج

مهران مدیری درباره ازدواج نکردن هدیه بازوند پرسید که گفت:من زیاد راجع به زندگی خصوصیم جایی صحبت نمیکنم البته الان خودمان هستیم و باید پیش بیاید و البته خیلی ها روی این صندلی نشستند و فرصتش پیش آمده است و به نظرم همه اتفاق ها به وقت و ساعتش می افتند و من در زمینه ازدواج کمی سخت هستم.

بازیگر سریال نون.خ درباره ملاک های ازدواجش گفت:ملاک من قد بلند و ماشین و این چیزها نیست و مهران مدیری از داشتن شعور و شخصیت در کنار سایر ملاک ها گفت.

هدیه بازوند در بخش های پایانی صحبت هایش از علاقه ای که به صدای مهران مدیری دارد صحبت کرد و گفت خیلی دوست دارم که به کنسرت شما دعوت شوم و در ادامه این صحبت به اتفاقات ناخوشایند فضای مجازی اشاره کرد.

از حواس پرتی تا شکمو بودن هدیه بازوند روژان نون خ در دورهمی

4.457
این مطلب مفید بود ؟507
منبع : عکاس:مریم رضوی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
وبگردی