حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی کرونا گرفت

تاریخ انتشار : 19 فروردین 1400کد مطلب : 81003زمان مطالعه : 1 دقیقه
حسام نواب صفوی بازیگر سینما وتلویزیون کشورمان به دلیل شدت یافتن بیماری خود پس از ابتلا به کرونا در آی سی یو بستری شد.

حسام نواب صفوی به کرونا مبتلا شد

سیدحسام نواب صفوی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا و بد شدن شرایط جسمانی در بخش آی سی یو یکی از بیمارستانهای تهران بستری شد.

با توجه به شیوع کرونا و بالا رفتن آمار ابتلای مردم به این ویروس، تاکنون هنرمندان و ورزشکاران بسیاری مانند افراد دیگر جامعه به این بیماری مبتلا و روانه بیمارستان شده اند.

شرایط حسام نواب صفوی پس از بستری شدن در بیمارستان

حسام نواب صفوی با انتشار عکس زیر در اینستاگرام خود نوشت:

متاسفانه علی رغم رعایت تمامی پروتکل ها خیلی غیرمنتظره و ناگهانی دچار کرونا شدم، باورکردنی نبود که حال خوب و بدم تنها چند ساعت فاصله داشت.

ممنونم از دکتر هاشمیان عزیزم که از همان اولین دقایقی که متوجه شدم دلسوزانه و صبورانه من رو همراهی کردن.

حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی بازیگر کشورمان فراق التحصیل رشته حقوق است و در زمینه وکالت فعالیت می کند. این هنرمند که با بازی در سریال کیف انگلیسی به شهرت رسید با حضور در سریال بازگشت به خانه به کارگردانی مسعود نوابی فعالیت بازیگری خود را آغاز کرد.

فیلم کیف انگلیسی

فیلم های سینمایی اخراجیها2، زیر سقف دودی، نهنگ عنبر، کلاغ پر، ابراهیم خلیل الله، سرود تولد و ازدواج به سبک ایرانی از مشهورترین کارهای حسام نواب صفوی می باشد.

فیلم ابراهیم خلیل الله

این هنرمند کشورمان در سریال معمای شاه ، ایفاگر نقش سید مجتبی نواب صفوی بود و سریال قطعه شو آخرین مجموعه تلویزیونی است که او در سال 97 در آن حضور داشته است.

عکس حسام نواب صفوی پس از ابتلا به کرونا در بیمارستان

4.511
این مطلب مفید بود ؟101
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی