زن با ارزش
در دنیای امروزی همه به دنبال قدرت بیشتر هستند، خانم هاام از این قائده مستثنا نیستند؛ اما برای قدرت بیشتر لازم است یک سری ویژگی هارا در خودشان تقویت کنند.

ویژگی زنان با ارزش و قوی در زندگی

این روز ها بیشتر افراد به دنبال این هستند که زندگی مستقل و خوبی داشته باشند. خانم ها هم از این قاعده مستثنی نیستند. تحقیقات نشان می دهد که 50 درصد مردم کشور های بزرگ مجرد هستند. دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد اما خانم ها معمولاً ترجیح می دهند که شغل خودشان را پیدا کنند و تنها زندگی کنند و آزادی، استقلال و فرصت هایی که در اختیار دارند را برای خودشان حفظ کنند اما این زنان قدرتمند ویژگی هایی دارند که به آنها ارزش بیشتری داده می شود که در این قسمت از خانواده پلاس نمناک قصد داریم ویژگی زنان با ارزش را به شما معرفی کنیم.

او ارزش خودش را می داند

زن ارزشمند، ارزش خودش را به بدن، جسم و جذابیت های جنسی اش نمی داند. به هیچ مردی نیاز ندارد و خودش را با ارزش می داند. اجازه نمی دهد عقاید و برچسب های دیگران روی او تاثیر گذار باشد و از ارزش درونی خودش باخبر است و می داند که به اجازه هیچ کسی نیاز ندارد.

او به خودش عشق و احترام می دهد

زن با ارزش احساس خوبی از خودش دارد. هم از لحاظ جسمی و هم از لحاظ روحی از خودش لذت می برد و به خود عشق و احترام کافی را هدیه می کند و از اینکه از رابطه کنار برود، هرگز ترسی ندارد، زیرا خودش را به اندازه کافی با ارزش می داند.

خانم قوی

مهربان و دلسوز است

زن با ارزش قدرت همدلی را می شناسد و آن را می فهمد و مهربانی خود را به دیگران هدیه می دهد. او با دوستانش بسیار خوب رفتار می کند. گرما و صمیمیت بالایی دارد و زیبایی از درون او به دیگران هدیه داده می شود.

متعهد به یادگیری، رشد و ارتقا است

زن با ارزش به دنبال رشد شخصیتی خودش می گردد. او دوست دارد بهترین نسخه از خودش را به جای بگذارد. او باور دارد که بهترین است و در نتیجه همیشه متعهد به یادگیری چیز های جدید بوده و از لحاظ معنوی، روحی و ذهنی برای خودش هدف گذاری می کند تا بتواند همیشه رشد و پیشرفت را در خودش ایجاد کند. او عاشق سفر، گوش دادن به موسیقی های جدید و قرار گرفتن در معرض هنر های بزرگ است.

او به خودش آگاه است

زن با ارزش اثرات تفکر، کلمات و رفتار خودش را روی دیگران می داند و در نتیجه کاری نمی کند که دیگران را آزار بدهد. معمولاً رابطه خوبی با اطرافیانش برقرار می کند. از طرفی هوش عاطفی بسیار بالایی دارد و به احساسات و افکار دیگران احترام می گذارد. آن ها را قضاوت نمی کند و همچنین از تمام درونیات خودش نیز آگاه است و همه چیز را تحت کنترل دارد.

آگاه بودن

از لحاظ ذهنی بالغ است

زن با ارزش به دیگران حس نیاز ندارد و از طرفی با زندگی دیگران هم بازی نمی کند. به عنوان مثال صبر و شکیبایی یک زن بالغ به گونه ای است که اگر به کسی پیامی بدهد و پاسخی دریافت نکند، خودش را درگیر نمی کند زیرا آن قدر مشغول است و کارهای دیگر دارد که زمان منتظر ماندن برای کسی را ندارد. او به رفتار هایی که احترام آمیز نیست توجه نمی کند و سعی می کند که از این افراد فاصله بگیرد.

از بیان افکار ذهنی خودش نمی ترسد

زن با ارزش می داند که لایق بهترین ها است. او در بیان افکار، احساسات و عقاید خود با دیگران خیلی راحت عمل می کند. هرگز از بیان و درخواست چیز هایی که می خواهد نگران نیست. حتی خیلی خوب بلد است که نه بگوید. زن با ارزش خیلی راحت خودش را ابراز می کند و از علایق خود در هیچ زمینه ای فاصله نمی گیرد.

با انگیزه است

زن با ارزش زندگی را در جهت رسیدن به اهداف و ارزش هایش می داند. او به چیز های کم قانع نمی شود. همیشه دوست دارد که با انگیزه خود به چیز های بزرگ برسد و زود تسلیم نمی شود. او خودش را با چالش های زندگی درگیر می کند و از آن ها به عنوان انگیزه استفاده می کند.

شادی

به ظاهر اهمیت می دهد

همان طور که اشاره کردیم زن با ارزش؛ هم از جسم و هم از روح و روان خود مراقبت می کند. او باور دارد که جذاب است و از طرفی از خودش مراقبت می کند تا از میزان جذابیتش کاسته نشود. او می داند که همه زن ها به نوبه خودشان زیبا هستند و باید از این زیبایی حفاظت کنند.

او از خودش مراقبت می کند

زن با ارزش نه تنها از لحاظ روحی و معنوی از خودش مراقبت می کند، بلکه از لحاظ جسمی هم به شدت مراقب خود است و به سلامت اهمیت می دهد. او آب زیاد می نوشد، از بدنش مراقبت می کند و مراقب غذاهایی که می خورد است. ورزش کردن را به تاخیر نمی اندازد و سعی می کند سلامت و زیبایی بدن را حفظ کرده که همین موضوع اعتماد بنفس بیشتری به او می دهد و این کار ها را نشانه احترام به خودش می داند.

آسیب پذیری را در آغوش می کشد

زن با ارزش می داند که آسیب پذیر بودن اصلا نشانه ضعف، احتیاج یا چیز منفی دیگری نیست او می داند که از لحاظ احساسی شجاع است. حتی می تواند ریسک بپذیرد و در نتیجه به خودش اجازه می دهد که در لحظات مختلف احساسات متفاوتی داشته باشد، حتی اگر آسیب ببیند هم اجازه نمی دهد که ترس مانع تصمیم گیری هایش شود.

ویژگی که تنها یک زن قوی و با ارزش دارد

4.848
این مطلب مفید بود ؟462
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن /ن.ح
وبگردی