کت شلوار کرم
کت و شلوار کرم رنگ یکی از بهترین گزینه ها برای شیک و خوش تیپ بودن در فصل بهار و تابستان می باشد اما باید بدانید آن را با چه پیراهن و کفشی ست کنید.

پیراهن و کفش مناسب برای ست کردن با کت شلوار کرم

کت و شلوار رنگ کرم، انتخاب تعداد زیادی از خانم ها و آقایان است اما اینکه چطور آن را ست کنیم راز اصلی موفقیت در استفاده از آن محسوب می شود. برای فصل های گرم مثل بهار و تابستان ما این رنگ کت و شلوار را به شما پیشنهاد می کنیم. این رنگ ظاهری آراسته، حرفه ای و راحت به شما می دهد و برای قرار های کاری، میهمانی و جشن عروسی مناسب است.

انواع کت و شلوار کرم

کت و شلوار کرم انواع مختلفی دارد که در ادامه این بخش از دنیای مد نمناک به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

کت چهار دکمه یا شش دکمه کرم رنگ

استایل منحصر به فرد که می تواند به سادگی دیگران را مجذوب شما کند. این طرح کمی شلوغ به نظر می رسد. پس در استفاده از اکسسوری دقت کافی را به کار ببرید.

کت چهار دکمه کرمی

کت و شلوار کرمی روشن

کت شلوار کرمی از جنس لینن است به علت رنگ ملایم گرما و نور خورشید را بازتاب می دهد و از گرم شدن بیش از حد بدن شما جلوگیری می کند. این جنس پارچه یعنی کت وشلوار لینن مناسب گشت و گذارهای دوستانه و تفریحی است. آن چه مهم است این است که کت و شلوار شما دقیقا سایز بدن شما باشد.

بدین ترتیب می توانید از استایل زیبای خود لذت ببرید. اگر کت و شلوار کرمی از پارچه ای با بافتی زیبا دوخته شده باشد می تواند آن را در جشن های عروسی به همراه پیراهن مردانه سفید، کراوات و پوشت زرشکی ست کنید تا منحصر به فرد ترین شخص در آن مراسم باشید.

کت شلوار خاکی تیره

برای روز های سرد و خشک سال این رنگ مناسب می باشد، خوب است که استفاده از کت و شلوار های نوک مدادی، سرمه ای و مشکی را کنار گذاشته و از کت وشلوارهای خاکی استفاده کنید. رنگ مرموز و خاص که در کت و شلوار بسیار برازنده است. در انتخاب تناژ رنگ خاکی باید به هارمونی پوست و مو و رنگ چشمانتان با رنگ کت وشلوار دقت کنید.

کت شلوار خاکی تیره

کت دو دکمه کرم رنگ یا بژ

یکی از کت و شلوار های بسیار محبوب این نوع کت و شلوار می باشد که این مدل به دلیل طرح های کم ظرفیتش چون به شدت ترکیب پذیر است. شما می توانید با پوشیدن یک کت و شلوار کرم رنگ در محل کار یا یک دیدار دوستانه به صرف غذا با اعتماد به نفس حضور پیدا کنید.

ست پیراهن و کراوات با کت و شلوار کرم

در ادامه ی این بخش از دنیای مد نمناک قصد داریم با شما در مورد انتخاب رنگ مناسب پیراهن ست با کت و شلوار کرمی صحبت کنیم، با ما همراه باشید.

پیراهن قهوه ای:

اگر قصد دارید تیپ شما ساده و در عین حال زیبا باشد می توانید از رنگ قهوه ای استفاده کنید؛ همان طور که می دانید قهوه ای و کرم از یک خانواده هستند، به خوبی باهم ترکیب شده و ظاهر چشم نوازی ایجاد می کنند. برای افزودن جذابیت بیشتر می توانید از کراوات و دستمال جیبی رنگی و طرح دار استفاده کنید.

پیراهن مناسب کت کرم

پیراهن سفید:

یک انتخاب مطمئن و کلاسیک، پیراهن سفید با کت و شلوار کرم می باشد، از پوشیدن پیراهن مشکی یا سورمه ای با کت و شلوار کرم خود داری کنید، زیرا تضاد زیادی ایجاد می کند و خوشایند نیست. در کنار پیراهن سفید، کراوات روشنی انتخاب کنید و از کفش و کمربند قهوه ای استفاده کنید.

پیراهن صورتی:

گزینه ی دیگر پیراهن مناسب کت و شلوار کرم، پیراهنی به رنگ صورتی است که ظاهر جذاب و خواستنی شما را تکمیل می کند.

پیراهن طرح دار:

برای پوشیدن پیراهن های طرح دار ( گل دار، راه راه، چهارخانه) با کت و شلوار کرم بهتر است رنگ غالب پیراهن، یکی از رنگ های معرفی شده در بالا باشد.

کت شلوار کرم رنگ

پیراهن آبی روشن:

میتوانید پیراهن آبی رنگ خود را با کت و شلوار کرمی هم ست کنید به شرط آنکه برای این ترکیب رنگی، کراوات های تیره رنگ یا طرحدار را انتخاب کنید.

کفش ست کت و شلوار کرم

قهوه ای:

مناسب ترین انتخاب کفش برای کت و شلوارهای کرم کفش های قهوه ای روشن هستند. این رنگ کفش نه تنها ست بسیار فوق العاده برای روزهای گرم تابستان است بلکه برای مهمانی های رسمی بسیار جذاب است. در انتخاب مدل کفشتان نیز دقت کنید و کفشی از مدل کفش های آکسفورد، لوفر و بروگ را انتخاب نمایید.

کفش برای کت شلوار کرم

سفید:

برای میهمانی های غیر رسمی تر می توانید کفش سفید را برای پوشیدن با این نوع کت و شلوار انتخاب کنید. این تیپ به دلیل رنگ روشنی که دارد مناسب فصل های بهار و تابستان است.

نکته درباره کروات مناسب کت و شلوار کرم

کروات ست شده ی شما با کت و شلوار کرم رنگ، باید تیره تر باشد، طرح کراوات به موازات طرح پیراهن نباشد و جهت دیگری داشته باشد برای پیراهن های راه راه، کراواتی با خطوط ضخیم تر از پیراهن، یا خال خالی ریز انتخاب کنید.

کت شلوار کرمی را با چه رنگ پیراهنی ست کنیم؟

58
این مطلب مفید بود ؟80
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ز.ت
وبگردی