اقدام ترسناک

اقدام کثیف شاخ مجازی با همسر و فرزندش

تاریخ انتشار : 26 فروردین 1403کد مطلب : 93096زمان مطالعه : 2 دقیقه
اینفلوئنسر معروف با همسر و فرزندش کاری باور نکردنی و عجیب کرد که این اتفاق هولناک در فضای مجازی مثل بمب منفجر شد.

اینفلوئنسر معروف لس آنجلسی قربانی باورهای خرافه خود شد

خورشیدگرفتگی یک پدیده زیبای نجومی است که هر چند سال یکبار در بخشی از کره زمین مشاهده می‌شود. امسال خورشیدگرفتگی 2024 در آمریکا و برخی کشورهای اطراف مشاهده شد، قبل از این پدیده نجومی در فضای مجازی موجی از شایعات، خرافات و دروغ‌ها به راه افتاد و اینفلوئنسر معروف لس‌آنجلسی قربانی باورهای خرافه خود شد. در ادامه این بخش از نمناک ماجرای دانیل جانسون و خانواده‌اش را در روز خورشیدگرفتگی را می‌خوانید.

دانیل جانسون، اینفلوئنسر 34ساله و معروف لس‌آنجلسی که در فضای مجازی به طالع‌بینی و فالگیری شهرت داشت، قبل از خورشیدگرفتگی این پدیده طبیعی را نمادی از" جنگ معنوی و آخرالزمان شدن دانست" و به دنبال‌کنندگانش در این باره هشدار داد.

دانیل که در زندگی غرق خرافات و باورهای غیرواقعی بود، ساعاتی قبل از خورشیدگرفتگی و در ساعت 3:40 صبح دوشنبه به‌وقت محلی، همسرش جیلن چانی 29ساله را در خانه‌اش با چاقو کشت و دو فرزند 9ساله و 8 ماه‌اش را سوار خودرو شاسی‌بلند پورشه کاین کرد و با سرعت زیاد در بزرگراه شروع به حرکت کرد.

این اینفلوئنسر بچه‌هایش را در حال حرکت به بیرون پرتاب کرد، کودک 8ماهه در اثر برخورد با خودروهای در حال حرکت در بزرگراه جان باخت و کودک 9ساله دچار جراحات شدیدی شد. بعدازاین اتفاق دنیل با سرعت بیشتر راند و خودرواش را به یک درخت کوبید و خود را کشت.

با یافتن جسد همسر این فرد معروف توسط همسایه‌ها پلیس به این ماجرا ورود پیدا کرد و با بررسی دوربین‌های بزرگراه مشخص شد که او بعد از قتل همسرش چه جنایتی انجام داده است.

اقدام کثیف شاخ مجازی با همسر و فرزندش

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
منبع : بخش خبری نمناک/ن/ا.ن
وبگردی