تاریخ تولد رند
در سالهای اخیر زایمان در تاریخ‌ رند بسیار افزایش یافته است به همین منظور شاید برایتان جالب باشد که بدانید صاحب رندترین تاریخ تولد در میان بازیگران چه کسی است؟

محسن کیایی، صاحب رندترین تاریخ تولد در میان بازیگران

بعد از هماهنگی زایمان با تاریخ تولد مادر، پدرو... متأسفانه چند سالی است که زایمان در تاریخ‌های رند رواج یافته تا تاریخ تولدهای لاکچری به ثبت رسد. این قبیل کارها در گذشته کمتر دیده می شد و در میان بچه های دیروز کمتر کسی است که تاریخ تولد رند یا لاکچری داشته باشد اما برخی افراد به طور تصادفی در تاریخ تولد رند به دنیا می آمدند، در میان بازیگران محسن کیایی رندترین تاریخ تولد را داراست که در ادامه این بخش از چهره ها در نمناک به آن می پردازیم.

محسن کیایی بازیگر نقش اکبر در دینامیت و برادر مصطفی کیایی کارگردان مشهور سینما در برنامه دورهمی و در گپ و گفتی با مجری برنامه مهران مدیری در مورد تاریخ تولدش گفت:

من 6/ 6 / 1360 ساعت 6 صبح به دنیا آمدم.

تاریخ تولد محسن کیایی

بازیگر نقش فواد خوش لحن در مطرب در میان بازیگران رندترین تاریخ تولد را دارد، تاریخی که آن زمان کسی توجهی به آن نمی کرد و هیچ کسی سلامت نوزاد را فدای تولد در تاریخ شیک و قشنگ نمی نمود.

مختصر بیوگرافی محسن کیایی

چنانچه در ابتدای همین مطلب هم گفته شد، محسن کیایی متولد ششمین روز از شهریور ماه سال 1360 است. بازیگر معروفی که بازیگری را سالها پیش با ایفای نقش در سریال "رویای گلی" و سریال ایپزودی "شاهین می خواند" آغاز کرد. بازیگر سریال بی گناه، در سال 1388 و با بازی در فیلم «بعد از ظهر سگی» به کارگردانی برادرش مصطفی کیایی وارد عرصه سینما شد.

خانواده محسن کیایی

محسن کیایی با همسر و فرزندش/ عکس از غلامرضا خلیفه

محسن کیایی بازیگر و نویسنده که در فیلم های دینامیت، هم گناه، مطرب، ساخت ایران، آستیگمات، رد خون، در وجه حامل و... بازی کرده است، در سال 1385 با سهیلا امیرحسینی ازدواج کرده و حاصل این ازدواج یک دختر به نام رز کیایی میباشد. سهیلا امیر حسینی هم یک هنرمند است و در عرصه عکاسی و کار گریم فعالیت میکند.

اگر چهره یا بازیگر دیگری را می شناسید که تاریخ تولد او هم مثل تاریخ تولد محسن کیایی رند محسوب می شود، در قسمت نظرات حتما او را به ما معرفی کنید.

رندترین تاریخ تولد مال کدوم بازیگره؟

4.626
این مطلب مفید بود ؟242
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی