تولد
بازیگر بیوه

بیوه شدن بازیگر زن ایرانی بعد از فوت 3 همسرش

تاریخ انتشار : 27 خرداد 1403کد مطلب : 94117زمان مطالعه : 2 دقیقه
خانم بازیگر ایرانی که طی اتفاقاتی ناراحت‌کننده 3 بار همسرش را از دست داد و بیوه شد که سرگذشت این بازیگر را در این مطلب می‌خوانید.

زندکی پرفراز و نشیب آزیتا لاچینی در جوانی

معصومه نیکنام مشهور به آزیتا لاچینی دوبلور، گوینده رادیو و بازیگر 85ساله سینما و تلویزیون یکی از چهره‌هایی است که زندگی خصوصی پر از فراز و نشیبی داشته و تاکنون سه بار ازدواج کرده و چند فرزند خود را ازدست‌داده است. در این بخش از نمناک به زندگی خصوصی آزیتا لاچینی پرداخته‌ایم.

اولین ازدواج و بیوه شدن در 14 سالگی

زندگی خصوصی آزیتا لاچینی پر از فراز و نشیب است، او برای اولین‌بار در 11 سالگی ازدواج کرد و در 13 سالگی فرزند اولش را به دنیا آورد و پس از آن صاحب یک پسر شد که متأسفانه او را خیلی زود از دست داد. خانم بازیگر تنها 14 سال داشت که همسرش فوت نمود، همسر اول آزیتا لاچینی در 27 سالگی فوت کرده است.

آزیتا لاچینی

آزیتا لاچینی و سه بار بیوه شدن

ازدواج دوم و فوت همسرش امیر مظفرالدین لاچینی

آزیتا لاچینی در سال 1334 در یک مؤسسه زبان با آقای امیر مظفرالدین لاچینی آشنا شد و نام فامیلی خود را از نیکنام به لاچینی تغییر داد، او پس از ازدواج با همسر دوم خود صاحب چهار پسر و یک دختر شد. لاچینی توسط همسر دومش وارد حیطه بازیگری شد و در آثار مختلفی به ایفای نقش پرداخت.

ازدواج سوم در 60 سالگی با فیروز بهجت محمدی

خانم لاچینی پس از درگذشت همسر دومش با فیروز بهجت محمدی ازدواج کرد، فیروز بهجت محمدی بازیگر سینما تلویزیون در سال 1378 درگذشت.

سن آزیتا لاچینی و فیلم هایش

آزیتا لاچینی متولد 26 آذر سال 1317 است که در آثاری چون رگ خواب، گاو زخمی، پرونده‌ای برای سارا، مسافری از بهشت، پدرسالار، در پناه تو، کارآگاه، مدرسه مادربزرگ‌ها، پایتخت، ستایش و... بازی کرده است.

بیوه شدن بازیگر زن ایرانی بعد از فوت 3 همسرش

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی