سریال زیرخاکی

شیطنت ژاله صامتی در پشت صحنه زیرخاکی

تاریخ انتشار : 28 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93638زمان مطالعه : 1 دقیقه
ژاله صامتی بازیگر نقش اصلی سریال طنز زیرخاکی لحظاتی متفاوت از پشت صحنه این سریال به اشتراک گذاشت.

فوتبال بازی کردن ژاله صامتی در پشت صحنه زیرخاکی

سری جدید سریال زیرخاکی که یکی از پرمخاطب ترین سریال های نوروزی 1403 بود، با همان ترکیب قبلی از بازیگران ساخته شد و بازهم نقش آفرینی های پژمان جمشیدی و ژاله صامتی در کنار دیگر چهره ها، لحظات خوشی را برای بیننده خلق کرد. حالا بعد از گذشت مدتی از پایان پخش این سریال، ژاله صامتی با انتشار صحنه ای از فوتبال بازی کردنش با کاوه در پشت صحنه که در این بخش از نمناک مشاهده می کنید، نشان داد که این لحظات خوش در پشت دوربین هم جریان داشته و خانم بازیگر انرژی بالای خود را در همه حال به همراه دارد.

ژاله صامتی

ژاله صامتی در سریال زیرخاکی

سریال زیرخاکی، سریال طنز محبوب شبکه اول

سریال طنز زیرخاکی به نویسندگی جلیل سامان، اولین بار در سال 99 از شبکه یک پخش شد و از آنجاکه با استقبال گسترده مخاطبان روبرو شد، ساخت آن ادامه داشت و اخیرا فصل چهارم این سریال هم در ماه رمضان و نوروز 1403 بر روی آنتن تلویزیون رفت.

بازیگران سریال زیرخاکی

پژمان جمشیدی در نقش فریبرز باغ بیشه، ژاله صامتی در نقش پری چهر همسر فریبرز، رایان سرلک در نقش کاوه باغ بیشه، گیتی قاسمی، سیاوش چراغی پور، بهراد خرازی، منصور نصیری، خسرو احمدی، اصغر نقی زاده، مریم موسویان، مهری آل آقا، کوروش سلیمانی، محمد شیری و هومن برق‌نورد بازیگران فصل چهارم سریال زیرخاکی هستند.

شیطنت ژاله صامتی در پشت صحنه زیرخاکی

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : عکس: هانیه زاهد/بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح /
برچسب : ژاله صامتی
وبگردی