تولد
قسمت آخر جوکر

سورپرایز قسمت آخر جوکر؛ میهمان خاص برنامه و برنده نهایی

تاریخ انتشار : 13 تیر 1401کد مطلب : 87771زمان مطالعه : 2 دقیقه
ساعتی پیش آخرین قسمت فینال دوم جوکر هم منتشر شد اما این قسمت به دلیل میهمان ویژه ای که حضور داشت بسیار خاص و متفاوت بود.

سورپرایز قسمت آخر جوکر، آقای خاص میهمان برنامه شد

امروز برنامه پرطرفدار جوکر به ایستگاه پایانی خود رسید و حضور سرزده احسان علیخانی در فینال جوکر این قسمت از برنامه را متفاوت تر از قسمتهای دیگر نمود و آن را به پربازدیدترین ویدیوهای فضای مجازی تبدیل کرد. در این بخش از نمناک جزئیات بیشتری در مورد فینال جوکر، برنده آن و صحبت های خالق جوکر ارائه خواهیم داد.

قسمت آخر جوکر

امین حیایی برنده فینال جوکر شد

آخرین قسمت از برنامه جوکر ساعاتی قبل منتشر شد و برنده فینال دوم جوکر مشخص گردید. در فینال دوم یا همان (فصل هفتم) جوکر که یکی از بهترین و خنده دارترین فصل های آن است، هنرمندانی چون امین حیایی، حامد آهنگی، سام درخشانی، رضا نیکخواه، امیر مهدی ژوله، یوسف صیادی، هومن برق نورد، سیروس میمنت، علیرضا استادی به رقابت با یکدیگر پرداخته اند.

یوسف صیادی، هومن برق نورد و امین حیایی سه شرکت کننده ای بودند که تا قسمت آخر حذف نشده و با یکدیگر رقابت می کردند اما جوکر تایم های بی نظیر، حرکات خنده دار و بامزه حامد آهنگی که در این فصل به عنوان جوکر انتخاب شده بود و همه شرکت کنندگان را می خنداند سبب حذف یوسف صیادی و به دنبال آن هومن برق نورد شد و به این ترتیب امین حیایی برنده فینال جوکر شد و تندیس جوکر را همراه جایزه نقدی یکصد میلیون تومانی دریافت نمود.

امین حیایی برنده جوکر

امین حیایی برنده جوکر در ادامه تندیس خود را به همگی عوامل جوکر تقدیم نمود و جایزه نقدی خود را برای درست کردن مدرسه برای دانش آموزان در مناطق محروم بخشید.

احسان علیخانی میهمان قسمت آخر برنامه جوکر بود

در فینال جوکر همچون قسمت های قبلی که چهره های پیشکسوت و سرشناس عرصه طنز حضور می یافتند، این بار احسان علیخانی مهمان این برنامه بود. تمامی شرکت کنندگان جوکر ضمن تحسین علیخانی و تشکر از حسن نیت و اخلاق حرفه ای عوامل پشت صحنه جوکر صحبت هایی را عنوان نمودند.

خالق جوکر

در آخر حامد آهنگی حرف های قابل تاملی زد و از مردم گیلان که با لهجه آنها در برنامه صحبت می کرد قدردانی نمود و گفت ما در طول برنامه از گویش های مختلفی استفاده نمودیم و گرچه چارچوب های ما کوتاه است اما هرگز قصد مسخره کردن هموطنانمان را نداشتیم و تنها هدفمان خنداندن و رهایی مردم ساعتی هر چند کوتاه از غم و غصه ها بود.

صحبت های احسان علیخانی در فینال برنامه جوکر

احسان علیخانی پس از تجربه اجرا و ساخت برنامه ماه عسل و روبرو شدن با انتقاداتی اقدام به ساخت رئالیتی شوی جوکر با هدف خنداندن مردم و ایجاد لحظات شاد برای آنان کرد که این برنامه با تمامی نقاط قوت و ضعفش بینندگان زیادی را جذب خود نمود.

احسان علیخانی

در انتهای برنامه، احسان علیخانی به تحسین و قدردانی از هنرمندان جوکر پرداخت که برای به هدف رساندن و خنداندن مردم تلاش نمودند. شرکت کنندگان جوکر هم امیدوار بودند احسان علیخانی از ساخت چنین برنامه ای خسته نشود و باز هم جوکر ادامه یابد.

سورپرایز قسمت آخر جوکر؛ میهمان خاص برنامه و برنده نهایی

4.440
این مطلب مفید بود ؟355
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ز.ت
وبگردی