تولد
کمند امیر سلیمانی

کمند امیر سلیمانی و حرکتی که حاشیه ساز شد

تاریخ انتشار : 3 اسفند 1401کد مطلب : 89923زمان مطالعه : 2 دقیقه
کمند امیرسلیمانی که به همراه برادرش سپند امیرسلیمانی در رئالیتی شو پدرخوانده حضور داشتند، در قسمت هایی با انتقاد روبرو شدند.

کمند امیرسلمانی در پدرخوانده و واکنشی تند به انتقادها

کمند و سپند امیرسلیمانی خواهر و برادر محبوب عرصه هنر که در فیلم و سریال های به یادماندنی و خاطره انگیزی بازی کرده اند، در پدرخوانده رئالیتی شوی جدید سعید ابوطالب با یکدیگر به رقابت می پردازند. بازی جذاب و چالش برانگیز این خواهر و برادر هنرمند در پدرخوانده موجب بروز واکنش هایی در فضای مجازی شد که کمند امیر سلیمانی بازیگر نقش آذر در پدر سالار به واکنش ها پاسخ گفت، در ادامه این بخش از نمناک استوری کمند امیر سلیمانی را مشاهده می کنید.

کمند امیر سلیمانی که بعد از سال ها باز هم در بین مخاطبان تلویزیون با نقش آذر در سریال پدرسالار شناخته می شود، در واکنش به انتقادات درباره بازی او و برادرش در پدرخوانده استوری را منتشر کرد و نوشت:

استوری

تماشاگر آگاه می دونه که این یه بازیه

تماشاگر نما با ادبیات سخیف

شخصیتش رو نشون میده

ممنون از تماشاگرای واقعی

که در این چهار قسمت

همراه من بودن

و خسته نباشید به همه

همکاران عزیزم در این پروژه

رئالیتی شو پدرخوانده سعید ابوطالب

پدرخوانده خوانشی جدید و جذاب از بازی مافیا به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی سعید ابوطالب است که در آن بازیگران و هنرمندان محبوب، مافیا را حرفه‌ای‌تر و با کارت‌های جذاب و متفاوتی بازی می‌کنند.

در قسمت نهم از فصل اول آن کمند و سپند امیر سلیمانی با چهره هایی چون فرزاد حسنی، حسین سلیمانی، امیر مهدی ژوله، عباس غزالی، سمیرا حسن پور، علی صبوری، میثم درویشان پور، صحرا اسدالهی، نیکی میر بها هم بازی هستند، کامبیز دیرباز هم به‌عنوان گرداننده، اداره بازی را برعهده دارد.

کمند امیر سلیمانی

بیوگرافی کمند امیر سلیمانی، خواهر سپند

سپند امیرسلیمانی بازیگر متولد 16 خردادماه سال 1352 در تهران است، پدرش سعید امیر سلیمانی (بازیگر) و مادرش خانم خانه‌دار می باشد و تنها یک برادر به نام سپند دارد که بازیگر، مجری و نوازنده متولد 28 آذر 1356 در تهران است. کمند امیرسلیمانی ازدواج کرده و پسری به نام ایلیا دارد که متولد سال 1380 می باشد.

فیلم و سریال های کمند امیرسلیمانی

پدر سالار، همسایه ها، قرمز، عروس خیابان فرشته، پاستاریونی، کلبه عمو پورنگ و... از فیلم هایی هستند که کمند امیر سلیمانی در آنها ایفای نقش نموده است و بی همگان، آسمان همیشه ابری نیست، هزارپا،خوب بد جلف، چک، من یک مستاجرم، خوش نشین ها، کلاه پهلوی، معمای شاه، مردان مریخی و زنان ونوسی، اخراجی ‌ها و... از فیلم هایی هستند که سپند امیر سلیمانی در آنها ایفای نقش نموده است.

کمند امیر سلیمانی و حرکتی که حاشیه ساز شد

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی