خانه به دوش

خونه آقا ماشالله خانه بدوش بعد 20 سال

تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1403کد مطلب : 93260زمان مطالعه : 2 دقیقه
سریال خانه به دوش یکی از بهترین و خاطره انگیزترین طنزهای تلویزیونی است که حالا بعد از 20 سال محله آقا ماشالا را با ظاهر جدیدش مشاهده میکنیم.

لوکیشن سریال خانه بدوش و خانه آقا ماشالله بعد 20 سال

سریال "خانه به دوش" به کارگردانی رضا عطاران و بازی به یادماندنی حمید لولایی، مریم امیرجلالی، علی صادقی و... با گذشت حدود 20 سال از زمان ساخته شدنش، همچنان سریالی موفق و ماندگار در جذب مخاطب به شمار می رود. این سریال که به تازگی بازپخش آن در شبکه آی فیلم به پایان رسیده در مورد زندگی مردی به نام آقا ماشاا... و خانواده اش در یک خانه زیبا و کلنگی است. پس از گذشت 20 سال حمید لولایی تصاویری از خانه "آقا ماشالله" در سریال خانه به دوش را به اشتراک گذاشته که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده می کنید.

حمید لولایی بازیگر سینما و تلویزیون که در سریال خانه به دوش نقش آقا ماشاالله را بازی کرده است،پس از 20 سال به لوکیشن خانه آقا ماشالله رفت و تصاویری را به اشتراک گذاشت که برای بسیاری از مخاطبان که خاطرات فراوانی با سریال خانه به دوش داشتند، ناراحت کننده بود چرا که دیگر اثری از خانه قدیمی و کلنگی آقا ماشاالله نیست و جای این خانه پرخاطره را آپارتمان های بلند گرفته اند.

سریال خانه به دوش

محل فیلمبرداری سریال خانه به دوش بعد از 20 سال

سال ساخت و بازیگران سریال خانه بدوش رضا عطاران

خانه به دوش یکی از بهترین آثار رضا عطاران در زمینه تولیدات تلویزیونی محصول سال 1383 است که با قصه ای ساده و روان مسائل و مشکلات اجتماعی همچون زیاده خواهی، ندانم کاری های بی پایان، فقر و بی پولی، رقابت های بیهوده و بی عاقبت بودن حرکت در مسیر خلاف را با زبان شیرین طنز بازگو می کند، رضا عطاران، حمید لولایی، مریم امیرجلالی، علی صادقی، آناهیتا همتی، فلور نظری، بهنوش بختیاری، غلامحسین لطفی و...در سریال خانه به دوش به هنرمندی پرداخته اند.

خونه آقا ماشالله خانه بدوش بعد 20 سال

4.448
این مطلب مفید بود ؟426
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی