کاظم نوربخش
کاظم نوربخش بازیگر نقش سلمان در سریال نون خ است که در ادامه بیشتر با او آشنا خواهید شد.

آشنایی با کاظم نوربخش بازیگر نون خ

سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی این شب ها در شبکه یک سیما در حال پخش است و با استقبال از سوی مخاطبان مواجه شده است. کاظم نوربخش یکی از بازیگران این سریال است که در نقش سلمان خوش درخشید و در کنار دیگر هنرمندان این سریال دیده شد.

بازی کاظم نوربخش در فصل دوم سریال نون خ حسابی به دل مخاطب نشست و بسیاری از مخاطبان این سریال مشتاقند که درباره او بیشتر بدانند. اگر شما هم علاقه مندید درباره او بیشتر بدانید ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک را از دست ندهید.

کاظم نوربخش سلمان محبوب سریال نون خ

کاظم نوربخش از هنرمندان باسابقه دنیای هنر است که فعالیت های هنری را از دوران مدرسه و از حدود سال 70 به صورت جدی آغاز کرد. این هنرمند کشورمان که اصالتا اهل بیجار است و فعالیت در حوزه نمایش را در این شهرستان آغاز کرد و در چندین نمایش و فیلم کوتاه و بلند ایفای نقش کرد.

کاظم نوربخش

کاظم نوربخش عکس از حسین موسوی

سلمان سریال نون خ با وجود داشتن سابقه بازی در نقش های مختلف با بازی در نقش سلمان در سریال نون خ به شهرت بیشتری رسید و با پخش فصل دوم این سریال استعداد بازیگری او بیش از پیش دیده شد و نزد مردم به محبوبیت بیشتری دست یافت.

کاظم نوربخش و سعید آقاخانی

کاظم نوربخش تجربه بازی در نقش های کمدی را در کارنامه هنری اش داشت و همین موضوع باعث شد تا از سوی سعید آقاخانی برای بازی در این سریال انتخاب شود و نقش کمدی او حسابی به دل مخاطب نشست.

کاظم نوربخش

سلمان در سریال نون خ خواستگار شیرین دختر نورالدین خانزاده است و گاوی به نام جاناتان دارد که علاقه زیادی به آن دارد و با ویژگی های شخصیتی طنزی که دارد توانست در این سریال حسابی دیده شود.

بازیگران نون خ

ان بازیگر کشورمان متولد مهرماه سال 55 است و چند سالی است که ازدواج کرده و یک دختر به نام نازنین زهرا دارد.

عکس های کاظم نوربخش

بازیگران نون خ

کاظم نوربخش

کاظم نوربخش در جشنواره حافظ عکس از شهاب اسدی

کاظم نوربخش و سعید آقاخانی

کاظم نوربخش در کنار سعید آقاخانی

کاظم نوربخش و برادرش

کاظم نوربخش عکس از جمشید فرجوند فردا

کاظم نوربخش و دخترش

کاظم نور بخش در کنار دخترش

بازیگران نون خ

کاظم نوربخش نون خ

کاظم نوربخش بازیگر نقش سلمان در نون خ کیست؟ +تصاویر

4.3190
این مطلب مفید بود ؟16525
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف/ن.ح
وبگردی