نسرین مرادی
نسرین مرادی بازیگر نقش فریده در سریال نون خ همسر کامبیوزیا پرتوی کارگردان کشورمان است که در ادامه به معرفی بیشتر این بانوی هنرمند می پردازیم.

 نسرین مرادی بازیگر سریال نون خ را بهتر بشناسید

نسرین مرادی از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان است که سال 1355 متولد شد و اصالتا آذری زبان است. این بازیگر کشورمان تجربه بازی در فیلم ماشوم، سویق و کامیون را در کارنامه هنری اش دارد.

این بانوی هنرمند کشورمان با بازی در سریال نون خ و نقش فریده خانم در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و ازدواج با کامبوزیا پرتوی کارگردان و فیلمنامه نویس سینما به شناخت بیشتر او میان اهالی دنیای هنر منجر شد.

نسرین مرادی و هدیه بازوند

در ادامه این مطلب به معرفی بیشتر نسرین مرادی می پردازیم.

ازدواج نسرین مرادی با کامبوزیا پرتوی

حضور نسرین مرادی در کنار کامبوزیا پرتوی در اکران فیلم کامیون باعث ایجاد شائبه هایی از ازدواج این دو هنرمند شد که نسرین مرادی بازیگر کشورمان با انتشار عکسی در کنار کامبوزیا پرتوی خبر ازدواجش را به صورت رسمی اعلام کرد.

نسرین مرادی با انتشار عکسی در کنار کامبوزیا پرتوی برای او نوشت:

همسرم….از می عشق تو مستانه منم/سر بزن جان دل، جانانه منم/باده چون می دهی پیمانه منم/ساقی ار میشوی میخانه منم/بی تو با روی خود بیگانه منم/با تو در عاشقی افسانه منم/هر زمان،جان دل، جانانه ز دل/در پی ات واله و دیوانه منم...

نسرین مرادی و همسرش

نسرین مرادی پیش از ازادواج با کامبوزیا پرتوی یکبار ازدواج کرده و یک دختر و پسر دارد.

نسرین مرادی و کامبوزیا پرتوی

کامبوزیا پرتوی کارگردان و فیلمنامه نویس کشورمان بود که 4 آذرماه 99 بر اثر ابتلا به ویروس کرونا درگذشت. فرشته صدرعرفایی بازیگر کشورمان همسر سابق کامبوزیا پرتوی بود که زندگی این زوج هنرمند بعد از چند سال به جدایی انجامید.

نسرین مرادی و همسرش

نسرین مرادی در فیلم کامیون به کارگردانی همسرش کامبوزیا پرتوی در کنار سعید آقاخانی به ایفای نقش پرداخت.

 نسرین مرادی و کامبوزیا پرتوی

بازی نسرین مرادی در سریال نون خ

سریال نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی یکی از سریال های پربننده تلویزیون است که نسرین مرادی در نقش فریده در این سریال به ایفای نقش می پردازد.

بازیگران سریال نون خ

فریده همسر کیوان و مادر مهیار در سریال نون خ است و تنها بازیگری است که در این سریال به زبان آذری صحبت میکند.

بازیگران سریال نون خ

بازی در سریال نون خ از نسرین مرادی چهره ای شناخته شده و محبوب در میان مردم ساخت و ایفای نقش در کنار هنرمندانی چون سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، سیروس میمنت، فریده سپاه منصور، هدیه بازوند، ندا قاسمی و... به تجربیات او افزود.

بازیگران سریال نون خ

نسرین مرادی بازیگر سریال نون خ و همسر کامبوزیا پرتوی

4.2104
این مطلب مفید بود ؟8816
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : سریال نون خ
وبگردی