تولد
دکوراسیون آشپزخانه
همه دوست دارند خانه و آشپزخانه ای زیبا با چیدمان فوقوالعاده و سبکی مدرن داشته باشند؛ اما در این بین اشتباهاتی نیز انجام می دهند.

اشتباهاتی که در مرتب کردن آشپزخانه مرتکب می شویم

همه ما دوست داریم که یک آشپزخانه کاملاً مدرن و زیبا داشته باشیم. در نتیجه سعی می کنیم آن را تمیز و مرتب نگه داریم اما گاهی اوقات به دلیل اینکه اطلاعات کافی در مورد نظم و ترتیب محیط آشپزخانه نداریم، اشتباهاتی را مرتکب می شویم که در این قسمت از دنیای مد نمناک قصد داریم آنها را به شما معرفی کنیم.

بیش از حد روی کابینت حساب می کنید

بسیاری از افراد احساس می کنند که کابینت محلی برای دکوراسیون های مختلف است. به همین دلیل بیش از حد از روی کابینت استفاده می کنند و آن را شلوغ می کنند. باید بدانید که روی کابینت باید تمیز باشد و تا جایی که می توانید آن را خلوت نگه دارید و فقط وسیله هایی روی آن قرار دهید که خیلی زیاد از آنها استفاده نمی کنید.

دکور آشپزخانه

وسایل بزرگ را بیرون میگذارید

بسیاری از افراد عادت دارند که وسایل بزرگ را داخل کابینت نگه دارند. به عنوان مثال قهوه ساز و توستر را بیرون می گذارند تا سریعا از آن استفاده کنند اما انجام این کار نمای آشپزخانه را به شدت بد می کند بخصوص اگر فضای آشپزخانه ی شما، بزرگ نیست. بهتر است همه لوازم برقی بزرگ را داخل کابینت قرار دهید.

مرتب نکردن قفسه ها عادت شماست

اجازه ندهید که قفسه های شما بسیار شلوغ باشد. در غیر این صورت فضا کم می آورید و نمی توانید هر چیزی را سر جایش قرار دهید. بهتر است که قفسه های پایین تر را خالی تر نگه دارید که دسترسی به آنها راحت تر است و در قفسه های بالاتر چیزهایی را قرار دهید که خیلی از آن ها استفاده نمی کنید.

یخچال را بیش از حد پر می کنید

یخچال نباید شبیه به یک انباری باشد. نباید هر چیزی پ که مدت هاست از آن استفاده نکرده اید را داخل یخچال نگه دارید. سعی کنید همیشه به اندازه ای خرید کنید تا یخچال شما فقط محل نگهداری چیز های ضروری باشد. در غیر این صورت عمر یخچال کاهش پیدا خواهد کرد.

مواد غذایی

میل به بیرون گذاشتن وسایل آشپزی دارید

بسیاری از افراد برای اینکه هنگام آشپزی راحت تر باشند، وسایل مورد نیاز را بیرون می گذارند. به عنوان مثال قاشق های بزرگ آشپزی همیشه روی کابینت هستند. بهتر است این کار را نکنید و وسایل را داخل کابینت قرار دهید تا ظاهر آشپزخانه تان بهتر شود.

افکار قدیمی را دنبال می کنید

بسیاری از افراد به خاطر اینکه به آبمیوه گیری یا توستر خود علاقه دارند، آن را بیرون نگه می دارند و هر طور که شده از آن استفاده می کنند. اکنون زمان فکر کردن به وسایل آشپزخانه نیست، بلکه باید به سلامت بدن خود فکر کنید و تا جایی که می توانید لوازم غیر ضروری را کنار بگذارید.

دستمال به صندلی آشپزخانه آویزان میکنید

آشپزخانه باید مرتب تر و تمیز ترین جای خانه باشد. زمانی که شما هر چیزی را مثل دستمال ها روی صندلی آشپزخانه آویزان می کنید، قطعاً ظاهر آن به هم ریخته خواهد بود. بهتر است که چیزی روی صندلی آشپزخانه قرار نگرفته باشد و تمام دستمال ها را داخل کابینت قرار دهید.

اشتباه رایج خانم ها در مرتب کردن آشپزخانه

4.935
این مطلب مفید بود ؟341
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ن/ن.ح
وبگردی