پوست مثل آینه
داشتن پوست صاف و شفاف مانند زنان کره ای آرزوی همه خانم هاست. علت پوست زیبای کره ای ها ترفندهای خاصی است که برای مراقبت از پوستشان انجام می دهند.

پوستی صاف و مثل آینه ای با ماسک مخصوص زنان کره ای

احتمالاً شما هم متوجه شده اید که کره‌ای‌ ها پوست بی نقصی دارند. آن ها برای سالم نگهداشتن پوستِ خود اقدامات زیادی انجام می‌ دهند؛ اما سؤال اینجاست که این اقدامات چیست. در این قسمت از بهداشت و سلامت نمناک ما را همراهی کنید تا ماسک هایی که کره ای ها از آن برای سلامت و زیبایی پوست خود استفاده می‌ کنند را به شما معرفی کنیم.

ماسک عسل و زردچوبه

یک قاشق غذا خوری عسل، مقدار کمی زردچوبه و به میزان لازم شیر را با یکدیگر ترکیب کرده و به صورتِ خود بزنید و بعد از 15 دقیقه صورت تان را با آب ولرم بشویید.

ماسک عسل و زردچوبه

ماسک شیر و ژلاتین

یک قاشق غذاخوری پودر ژلاتینِ بدون مزه را با دو قاشق غذاخوری شیر ترکیب کنید؛ سپس ترکیبِ به دست آمده را کمی حرارت داده و آن را به صورت تان بزنید و بعد از 15 دقیقه بشویید.

ماسک اوتمیل (جودوسر)

یک قاشق غذاخوری اوتمیل را با یک قاشق غذاخوری شیر و عسل ترکیب کنید و آن را به صورت تان بزنید؛ سپس به آرامی اسکراب کنید و بعد صورت خود را آبکشی کنید.

ماسک اوتمیل

ماسک شکر قهوه ای و عسل

یک قاشق غذاخوری شکر قهوه ای و عسل را با یکدیگر ترکیب کنید؛ سپس آن را به صورت تان بزنید و صبر کنید تا خشک شود و بعد آن را بشویید.

ماسک ماست

یک قاشق غذا خوری ماست، اوتمیل و عسل را با یکدیگر ترکیب کنید؛ سپس آن را به صورت تان بزنید و بعد از 15 دقیقه پوست را کاملا شستشو دهید.

ماسکی که پوست کره ای ها رو مثل آینه صاف میکنه

4.26
این مطلب مفید بود ؟51
توجه : مطالب بخش بهداشت و سلامت سایت نمناک از منابع خارجی ترجمه شده و تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارد . از اینرو توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست .
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ن/ز.ت
برچسب : ماسک صورت
وبگردی