یادگیری زبان انگلیسی
یادگیری مکالمه انگلیسی را می توان یک طرف گذاشت و کل پروسه یادگیری زبان را در طرف دیگر! این، هم به خاطر اهمیت بسیار بالای آموزش مکالمه است و هم به خاطر اینکه دستیابی به آن، یکی از مشکلات اصلی زبان آموزان است.

اسرار یادگیری مکالمه انگلیسی که نمی دانید

ولی واقعا تقویت مکالمه انگلیسی انقدر دشوار و زمان بر است؟ چرا عده ی بسیاری با وجود سالها شرکت در کلاس مکالمه های مختلف، باز هم قادر به مکالمه روان نیستند؟!

علت آن در یک جمله خلاصه میشود. به کار گیری روش های منسوخ و کم بازده در آموزش مکالمه زبان انگلیسی.

در این نوشته به شما یاد می دهیم که روشهای موثر، کاربردی و واقعی برای یادگیری مکالمه زبان انگلیسی کدام است.

بعد از آن هم، یک کلاس مکالمه زبان انگلیسی درست و حسابی را به شما معرفی میکنیم که در آن بتوانید آموزش حرفه ای مکالمه زبان انگلیسی را تجربه کنید.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی سریع با روزی 15دقیقه!

اولین و مهم ترین اقدام این است که تا می توانید با خودتان به انگلیسی حرف بزنید. هرچقدر از ارزش آن بگویم کم است. خواهش می کنم از همین لحظه شروع کنید!
هرچه بیشتر صحبت کنید موثر تر می شود. ولی حداقل روزی 15 دقیقه باشد. اگر بیشتر باشد که معجزه می شود. مثلا روزی چند مرتبه. مکالمه تان متحول می شود.
اینکه چه می گویید هم اصلا مهم نیست! فقط به انگلیسی حرف بزنید. حالا هم شاید بگویید ضعیفم و یک خروار غلط گرامری دارم!
اصلا مهم نیست. فقط صحبت کنید. این بزرگ راز کوچک تقویت مکالمه است!
اگر هم دارید با خودتان می گویید که راجع به چی حرف بزنم! جواب من به شما این است. هر جایی که هستید، به اطرافتان نگاه کنید و آنرا توصیف کنید. غصه ها و خوشی های زندگی تان را تعریف کنید. فعالیت های روزانه خود را بازگو کنید. یا یک سوال طرح کنید و به آن به انگلیسی پاسخ دهید.

به جای حفظ لغت، عبارت یاد بگیرید

به جای حفظ لغات، عبارات کاربردی بیاموزید. عجب نکته ی ارزشمندی. هیچ گاه فکر نمی کردم که این راز طلایی در آموزش مکالمه انگلیسی را اینطور به سادگی فاش کنم!
یادگیری زبان
خوب گوش کنید. حفظ کردن تک لغات فقط در امتحانات کتبی به کارتان می آید! البته منظورم این نیست که لغت نخوانید. لغت هم یاد بگیرید.
ولی باید در کنار آن، عبارات کاربردی را و ترجیحا داخل متن و یا فایل های دیداری یا شنیداری یاد بگیرید. بعد، آنقدر آنها را در صحبت های خود تکرار کنید تا ملکه ذهنتان شوند. همان صحبت هایی که بالاتر گفتم هر روز انجام دهید.
منظور از عبارات کاربردی، چند لغت در کنار هم است. فرضا می خواهید بگویید در یک خانواده چهار نفره زندگی می کنید. چه می گویید؟!
جواب این است:I come from a family of four
خیلی ساده است ولی مطمئن هستم که بلد نبودید! هر چند تمام لغات آن را بلد بودید! همین عبارت ساده، یک عبارت کاربردی و واقعی است که در روزمره انگلیسی زبان های امریکایی می شنوید!
شاد باور نکنید. ولی همین را اگر در آزمون اسپیکینگ آیلتس هم بگویید، بیشترین نمره را برایتان می آورد!

آموزش زبان انگلیسی مکالمه روزمره با فیلم و سریال

بدون تماشای فیلم و سریال و مستند و... باید قید تسلط به مکالمه انگلیسی را بزنید. نکته ی مهم این است که برای داشتن استمرار، نباید تماشای آنها را برای خودتان سخت کنید.
اول از همه چیز هایی را ببینید یا گوش دهید که دوست دارید. دوما، اگر سطحتان پایین هست، با زیرنویس فارسی ببینید هیچ اشکالی ندارد. اگر سطحتان بالاتر است با زیر نویس انگلیسی ببینید، و اگر حرفه ای هستید، با زیرنویس انگلیسی ببینید و یا کلا بدون زیر نویس نگاه کنید.
خودتان را اذیت نکنید! هر زمان که حوصله ندارید، فقط تماشا کنید و لذت ببرید. لازم نیست لغات را یادداشت کنید. همین که می شنوید و خود را در معرض زبان انگلیسی قرار می دهید، کافی است و کلی فایده برایتان دارد.

در یک کلاس مکالمه زبان انگلیسی شرکت کنید

همه این ترفند های یادگیری مکالمه را که کنار بگذاریم، شرکت در یک کلاس مکالمه زبان انگلیسی می تواند برایتان معجزه کند و سرعت یادگیری را برایتان چند برابر افزایش دهد.
یادگیری سریع زبان مکالمه
ولی دو شرط مهم دارد. شرط اول این است که کلاس مکالمه انگلیسی شما، از روش های اصولی، پر بازده و به روز برای آموزش مکالمه استفاده کند. شرط دوم هم این است که کلاس، برای دو زبان آموز مختلف، عین هم نباشد. چون زبان آموزان مختلف، با هم در اهداف، علایق و ویژگی های شخصی متفاوت هستند.

کلاس مکالمه انگلیسی با آموزش آنلاین زبان انگلیشدان

مجموعه ی انگلیشدان، مجری آموزش آنلاین زبان انگلیسی با متد منحصربه فرد، که با مدیریت محسن کشاورزی مشغول به ارائه ی خدمات است، مفتخر است به ارائه ی سیستمی قدرتمند در آموزش مکالمه زبان انگلیسی در کوتاه مدت.
در کلاس مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان، شما سریع تر و فراتر از حد انتظارتان، پیشرفت خواهید کرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره های تخصصی کاملا رایگان می توانید به وبسایت آموزش زبان انگلیسی آنلاین انگلیشدان، به نشانیwww.englishdon.ir مراجعه نمائید.

کلاس مکالمه زبان انگلیسی انگلیشدان و اسرار تسلط به مکالمه

51
این مطلب مفید بود ؟10
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی