لیلا حاتمی و لیلی رشیدی

عکس لو رفته از خیلی قدیمای لیلا حاتمی و لیلی رشیدی

تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1401کد مطلب : 87220زمان مطالعه : 2 دقیقه
لیلا حاتمی و لیلی رشیدی که از سالهای دور باهم دوستی و همکاری داشته اند، در نمایی خاص بار دیگر توجهات را بخود جلب کردند.

صحنه ای قدیمی و جذاب از لیلا حاتمی و لیلی رشیدی

تماشای عکسهای قدیمی، چهره های متفاوت گذشته حس خوبی به ما میدهد، به‌خصوص اگر این یادآوران گذشته همراه با خاطرات خوش دوران کودکی مان باشد. اگر شما هم با برنامه های کودک قدیمی خاطره دارید و با دیدن هر صحنه از آنها وارد تونل خاطرات خوش بچگی میشوید، پس با ما در این بخش از چهره ها در نمناک همراه شوید.

در میان ویدیوهای نوستالژیک منتشر شده در فضای مجازی، بخشی از حضور دو بازیگر زن معروف و محبوب کشورمان یعنی لیلا حاتمی و لیلی رشیدی بیشتر جلب توجه میکرد. چهره های کودکانه و حتی استایل پوشش خاص همان روزها به قدری جذاب بود که حیفمان آمد تا شما را میهمان این لحظات نکنیم.

لیلا حاتمی

تصویری که مشاهده می کنید مربوط به دوران کودکی لیلا حاتمی و لیلی رشیدی، دقیقا 39 سال پیش در برنامه بچه ها بیدار بچه ها هوشیار است. تصویری که حتی گلهای ریز روسری این دو بازیگر هم حال و هوای دیگری به مخاطب میبخشد.

برنامه بچه‌ها بیدار، بچه‌ها هوشیار یک مجموعه تلویزیونی محصول سال 1362 بود که مرضیه برومند کارگردان، مجری و قصه‌گوی آن مجموعه پرطرفدار بود.

لیلی رشیدی

دوستی قدیمی لیلا حاتمی و لیلی رشیدی

لیلا حاتمی متولد نهم مهر 1351 و دختر کارگردان معروف، علی حاتمی در سال 1377 با علی مصفا ازدواج کرد و دو فرزند به نام های مانی و عسل دارد. لیلی رشیدی، دختر داوود رشیدی، بازیگر معروف و فقید سینما و تلویزیون ایران، در سال 1352 در تهران متولد شد. نیما بانکی همسر سابق لیلی رشیدی است و آنها یک فرزند پسر به نام سینا دارند.

دوستی قدیمی خانواده علی حاتمی و خانواده داود رشیدی، از سال های دور زمینه رفاقت لیلی رشیدی و لیلا حاتمی را فراهم کرده است. لیلی و لیلا، دوستان دوران کودکی یکدیگر بوده اند و تصاویری که از آن سال ها به یادگار مانده، نشان از همراهی این دو دوست دارد.

عکس لو رفته از خیلی قدیمای لیلا حاتمی و لیلی رشیدی

510
این مطلب مفید بود ؟100
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی