یخچال ال جی

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی

کد مطلب : 81237زمان مطالعه : 3 دقیقه
تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی (LG) همواره از دیرباز تاکنون نیاز شدید همه عزیزانی که یخچال های برند LG خریداری نموده اند می باشد.امروز قصد داریم تا یکی از معتبرترین مرکز و نمایندگی تعمیرات یخچال های ال جی در ایران و تهران را به شما معرفی نماییم.

تهران سرویس نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی

تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی (LG) همواره از دیرباز تاکنون نیاز شدید همه عزیزانی که یخچال های برند LG خریداری نموده اند می باشد.

امروز قصد داریم تا یکی از معتبرترین مرکز و نمایندگی تعمیرات یخچال های ال جی در ایران و تهران را به شما معرفی نماییم.

تهران سرویس نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی 

شرکت بزرگ تهران سرویس یکی از مراکز معتبر و کامل می باشد که در طی 20 سال اخیر توانسته است با ارائه خدمات به تمامی مشتریان در تهران و کرج و همچنین تعمیرات برد الکترونیکی در سراسر ایران، به یکی از قابل اعتمادترین مراکز و نمایندگی تعمیر یخچال LG تبدیل گردد.

شرکت تهران سرویس توانایی ارائه خدمات برای تعمیرات تمام مدل های یخچال ال جی از جمله:

 1. مدل های معمولی و تک درب
 2. مدل ساید بای ساید
 3. مدل دوقلو
 4. مدل فرنچ یا چهار درب

را دارد. لازم به ذکر می باشد که این شرکت تمامی خدمات تعمیراتی خود را با ضمانت نامه کتبی و معتبر انجام می دهد.

رفع خرابی تمام مدل های یخچال ال جی در شرکت تهران سرویس

خرابی ها و عیب های یخچال ال جی (LG) زیاد می باشند و ممکن است برای هر قسمت یا قطعه ای از یخچال LG مشکلی پیش آید. از این رو لازم است که نمایندگی تعمیر یخچال ال جی در حدی به تعمیرات یخچال آشنا باشد که به صورت کامل بر تمام این مشکلات تسلط داشته باشد.

از جمله مشکلاتی که برای یخچال های LG رخ می دهد می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. روشن نشدن یخچال
 2. صدای زیاد و آزاردهنده
 3. سرما نداشتن
 4.  کمبود و نشتی گاز
 5. زنگ زدگی درب
 6. پوسیدگی درب
 7. خرابی آبریز یا دیسپنسر یخچال ال جی
 8. خرابی یخساز
 9. تعویض سنسورهای آب
 10.  خرابی و تعمیرات برد الکترونیکی یخچال ال جی

مواردی که در بالا ذکر شد تنها گوشه ای از ایرادات متداول یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی می باشد که توسط شرکت بزرگ تهران سرویس قابل تعمیر می باشد.

تهران سرویس نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ال جی 

تعمیرات ساید بای ساید ال جی

یکی از محبوبترین مدل های یخچال ال جی، مدل ساید بای ساید یا دو درب بغلی این یخچال می باشد. مدل ساید بای ساید دارای گنجایش و ظرفیت بالایی برای نگه داری مواد غذایی می باشد.
متاسفانه یکی از ایرادات شدیدی که به این مدل از یخچال های LG وارد می شود خراب شدن سریع آنها و تعمیرات ناقص توسط مراکز نامعتبر می باشد. ولی پیشنهاد عالی این است که برای تعمیر ساید بای ساید ال جی تنها با نمایندگی رسمی و مرکز اصلی تعمیر یخچال ال جی (شرکت تهران سرویس) تماس بگیرید.

تعمیرات یخچال LG در محل توسط شرکت تهران سرویس

از بهترین و اصلی ترین خدمات هر مرکز خدماتی تعمیر یخچال می توان به ویژگی تعمیرات یخچال در محل اشاره نمود. امروزه برای سهولت در تعمیرات یخچال نمایندگی مجاز و مرکز اصلی تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی، تمامی خدمات شرکت تهران سرویس در محل می باشد.
زمانی که تعمیرات یخچال در محل انجام شود دیگر نیازی به جابجایی یخچال و انتقال آن به تعمیرگاه نمی باشد.
شرکت تهران سرویس برای اینکه مشتریان خود را راضی نگه دارد و مشکلات یخچال آنها را سریع برطرف نماید تمامی خدمات تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی را در محل و در حضور مشتری انجام می دهد.

شارژ گاز یخچال ال جی در تهران سرویس

گاز یخچال عاملی برای سرد شدن و سرما داشتن یخچال می باشد. ممکن است به خاطر هر مواردی دیگری گاز یخچال دچار نشتی شود و گاز یخچال کم شود.
از این رو لازم است که ابتدا تکنسین تعمیرات یخچال ال جی از طرف شرکت تهران سرویس برای بررسی مشکل به محل اعزام شود و پس از بررسی های کارشناسانه، اقدام به شارژ گاز یخچال نماید.
لازم به ذکر می باشد که گاز یخچال سمی می باشد و در صورتی که مشکلات تنفسی دارید در محل حضور نداشته باشید و پنجره ها را باز گذاشته تا مشکلی برای شما رخ ندهد.

اطلاعات تماس با شرکت تهران سرویس

شرکت تهران سرویس دارای مجوز رسمی از اتحادیه می باشد. صاحب امتیاز شرکت تهران سرویس جناب آقای فرزاد نجفی می باشد.
شماره تلفن شبانه روزی:88077030 – 021
آدرس وب سایت:Tehranservice.org
آدرس دفتر:تهران ، شهرک غرب ، ایوانک غرب ، خیابان گل افشان جنوبی ، کوچه قائم ، مجتمع تجاری گل افشان ، طبقه اول ، واحد 216

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی

51
این مطلب مفید بود ؟10
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی