تولد
شب های مافیا
سری دوم شب های مافیا با پیوستن بازیگران جدید برای پخش در نوروز 1400 در یکی از شهرهای جنوبی تصویربرداری می شود.

فصل جدید رئالیتی شوی مافیا در نوروز 1400

شبهای مافیا، رئالیتی شوی جدید نمایش خانگی است که سعید ابوطالب کارگردانی آن را بر عهده دارد. سری اول این مسابقه با اجرای محمد علیمردانی و حضور هنرمندان مرد و زن ایرانی در سه فصل از شبکه نمایش خانگی پخش شده و شرکت کنندگان در مرحله فینال با یکدیگر رقابت کردند. در سری جدید این برنامه که در نوروز 1400 منتشر می شود بازیگران جدیدی حضور دارند.

شب های مافیا

سری دوم شبهای مافیا در 4 فصل

سری دوم شب های مافیا که در ایام نورز به طور اختصاصی از فیلیمو پخش می شود در 4 فصل و همراه 1 فینال، هر روز در تعطیلات عید در دسترس علاقه مندان به این رئالیتی شو قرار می گیرد.

صفحه رسمی برنامه شبهای مافیا نوشت:

ویژه برنامه ی  شبهای مافیا نوروز 1400 هر شب در فیلیمو

سری دوم رئالیتی شوی «شب های مافیا» ساخته سعید ابوطالب همراه با گردانندگی محمدرضا علیمردانی و بازی هنرمندان عرصه ی سینما، تلویزیون و موسیقی در جزیره کیش تولید می شود. با توجه به رضایت بسیار بالای مخاطبان و جابجا شدن رکوردهای میزان تماشای برنامه شبهای مافیا، سری دوم آن برای پخش روزانه در تعطیلات عید نوروز هم اکنون در مرحله پیش تولید است.

در پایان مسابقات مقدماتی  فینال فینالیست ها هم برگزار و تقدیم نگاه مخاطبان عزیز خواهد شد. در روزهای کسل کننده ی قرنطینه هر روز کنار شما خواهیم بود.

تمام تلاش تیم شبهای مافیا ساخت برنامه ای حرفه ای و در شان مخاطب است. قدردان صبوری و همراهی همیشگی شما هستیم

 

سمانه پاکدل و هادی کاظمی

در سری قبل مسابقه شبهای مافیا که در سه فصل برنامه ریزی شده بود یک گروه 12 نفری خانم و دو گروه از مردان بازیگر و خواننده حضور داشتند که از هر فصل 4 نفر به مرحله فینال راه پیدا کردند.

مریم مومن

محمدرضا علیمردانی بازیگر و خواننده کشورمان به عنوان لیدر، مسابقه شب های مافیا را اجرا و شرکت کنندگان را هدایت می کند. در این رئالیتی شو هنرمندان زیادی از بازیگران تئاتر و سینما و تلویزیون و همچنین چند خواننده شرکت کرده و به رقابت با یکدیگر پرداختند.

محمدرضا علیمردانی

سری جدید شبهای مافیا با بازیگران جدید در نوروز 1400

3.5135
این مطلب مفید بود ؟9441
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ف
وبگردی