فیلم گشت ارشاد 3
در این مطلب به صورت مختصر به اکران فیلم گشت ارشاد 3 خواهیم پرداخت.

داغ شدن صندلی سینماها با گشت ارشاد 3

گشت ارشاد 3 یک فیلم ایرانی به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سعید سهیلی است که شاید یکی از فیلم‌های محبوب 1400 و حتی تاریخ سینمای ایران باشد. این فیلم دنباله‌ای بر فیلم‌های گشت ارشاد (1390) و گشت ارشاد 2 (1395) به‌شمار می‌رود. کارگردان هر دو فیلم قبلی گشت ارشاد هم سعید سهیلی بود. وی در گشت ارشاد 3 به‌عنوان تهیه‌کننده نیز فعالیت کرده است. براساس عملکرد موفقیت‌آمیز دو فیلم قبلی در گیشه، انتظار می‌رفت گشت ارشاد 3 یکی از فیلم‌های پرفروش امسال باشد و همین اتفاق در حال رخ دادن است. (گشت ارشاد 3) چند روز بعد از شروع اکران ده میلیاردی شد.
فیلم سینمایی گشت ارشاد 3 به اسپانسری برند مکنزی در ده روز اول اکران، به‌راحتی به فروش بیش از 10 میلیارد تومان رسید.

این فیلم در روز جمعه پنجم آذر ماه به رقم فروش 1 میلیارد و 800 میلیون تومانی رسید و رکورد فروش روزانه در سینمای ایران را به نام خودش ثبت کرد. این رکورد پیش از این با فروش 1 میلیارد و 250 میلیون در اختیار (رحمان 1400) بود.
گویا استقبال از این فیلم به قدری خوب بود که شورای صنفی نمایش، از کارگردان این فیلم به دلیل اکران این فیلم و بازگشت رونق به سینماها تقدیر کرد. باید منتظر بمانیم و ببینیم فیلم گشت ارشاد 3 مانند گشت ارشاد 2 می تواند رکورد فروش سال را از آن خود کند؟
ساعد سهیلی، پولاد کیمیایی، امیر جعفری، بهنام بانی، میرطاهر مظلومی، نازنین کیوانی، مبینا رحمتی، اسدالله منجزی، امیر محاسبتی، اشکان عقیلی، مهدی دانایی فرد، با معرفی علیرضا خواجه نیا گروه بازیگران گشت ارشاد 3 را تشکیل می‌دهند. همچنین پخش این فیلم توسط شایسته فیلم انجام شده و اسپانسری آن را برند مکنزی بر عهده دارد.

رونق سینماها با گشت ارشاد 3

54
این مطلب مفید بود ؟40
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی