شرط عجیب
تصاویر ثبت شده توسط دوربین های مداربسته و بازداشت کاملا اتفاقی یکی از خلافکاران تحت تعقیب، راز کثیف مرد جوان را فاش کرد.

عاقبت تلخ شرط عجیب زن برای همسرش

در میان اخبار وایرال شده روزهای گذشته، خبری ناراحت‌کننده درباره فروش فرزند منتشر شد که جزئیات آن را در این بخش از سرگرمی نمناک میخوانید.

بازداشت یکی از قاچاقچیان انسان، اولین قدم در فاش شدن راز تلخ زندگی مشترک زن و شوهر جوان بود. زن و شوهری که زندگی خوبی نداشتند و اختلافات آنها تمامی نداشت. از قرار معلوم شرط طلاق زن، خرید یک خودروی چینی گرانقیمت بود که از قضا شوهرش توان انجام این کار و در نهایت جدایی از همسرش را نداشت.

مرد که به هر نحوی تصمیم به طلاق دادن همسرش گرفته بود، بایستی پول خرید ماشین را جور میکرد اما با توجه به وضعیت نامناسب مالی اش، قدرت خرید خودرو مد نظر را نداشت به همین دلیل نقشه پلیدی طراحی کرد تا به یکباره هم از دست همسرش و هم از دست نوزادش خلاص شود.

فروش فرزند

در کمال ناباوری، مرد جوان بی فکر، تصمیم گرفت تا فرزند خود که نوزاد دختری چند ماهه بود را فروخته و با پول فروش آن، مهریه همسرش را پرداخت کند. مرد که همه چیز را کتمان میکرد خیلی زود رسوا شد، چرا که تصاویر ثبت شده توسط دوربین مداربسته سطح شهر، همه چیز را نشان میداد.

چند روز بعد، خریدار دختر زیبای این زن و شوهر چینی که جزو قاچاقچیان تحت تعقیب بود، توسط پلیس بازداشت شد و دختر زیبای این زوج نجات یافت.

کار شیطانی مرد جوان با دختر زیبایش؛ به او هم رحم نکرد

320
این مطلب مفید بود ؟128
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی