مرد با لباس زنانه
پسر جوان که عاشق و دلسوخته ی نامزدش بود برای اثبات عشق به او تصمیمی گرفت که در نهایت موجب بازداشت و دردسر برای هر دوی آنها شد.

اقدام عجیب پسر جوان برای امتحان دادن به جای همسرش

اینکه عشق و علاقه هر مردی را وادار به فداکاری می کند عجیب نیست اما اینکه چه نوع فداکاری انجام شود میتواند عجیب باشد، مشابه موردی که در این بخش از گوناگون نمناک خواهید خواند.

مرد جوان آفریقایی که برای کمک به همسرش در امتحان مهم فارغ التحصیلی وارد عمل شده بود دستگیر شد. این مرد با لباس زنانه محلی که برتن داشت توجه حراست مسئول در آزمون را به خود جلب کرد و کارش ناتمام ماند.

فداکاری پسر جوان برای نامزدش کار دست او داد

خدیم 22 ساله در سنگال تصمیم گرفت که سوپروایزرها و سرپرستان آزمون را دور بزند و البته چند روزی هم این کار را به خوبی پیش برد بطوریکه تا 3 روز عوامل مدرسه فکر می کردند که او هم مانند بقیه یک دانش آموز دختر است.

او یک کلاه گیس با موهای بلند برای خودش انتخاب کرده بود که بخشی از آن را با روسری بسته بود. همچنین گوشواره، پیراهن بلند و یک کمربند زنانه هم داشت و میکاپ صورتش شبیه به نامزدش شده بود و دلیل انجام تمام این کارها این بود که تلاش داشت تا به جای نامزدش امتحان بدهد و او را در فارغ التحصیل شدن یاری کند.

دستگیری سر امتحان

هنگامی که این دو نفر برنامه ریزی کردند تا این کار را انجام دهند، فکر همه چیز را کرده بودند اما یکی از عوامل مدرسه متوجه چیزی عجیب در مورد خدییم شد و باعث شد که هویت اصلی او فاش شود.

لو رفتن ماجرای دختر شدن پسر جوان بخاطر نامزدش

مشکوک شدن یکی از مسئولان مدرسه و گزارش به پلیس تمام برنامه های این زوج جوان را بهم زد. پلیس روز چهارم امتحانات یعنی 31 ماه جولای در این مدرسه حاضر شد و "خدیم" را دستگیر کرد و به همراه او به سراغ نامزدش که در جایی خلوت منتظر نامزدش بود، رفتند.

"خدیم" به جرم خود اعتراف کرد و اظهار داشت که خودش به تنهایی این تصمیم را گرفته است و نامزدش هیچ نقشی نداشته. او در اظهارات خود اینگونه گفت:" من فارغ از قضیه عشق این کار را انجام دادم زیرا نامزدم به شدت با خواندن زبان انگلیسی مشکل داشت و نمی توانست امتحانات را پاس کند".

اما به هر حال این دو نفر جریمه شدند و تا مدت حداکثر 5 سال از انجام هرگونه اقدامی برای فارغ التحصیلی و گرفتن مدرک تحصیلی منع شدند. البته این اولین باری نیست که در دنیا چنین اتفاقی رخ می دهد و قطعا آخرین بار هم نخواهد بود.

بازداشت مردی که بخاطر نامزدش زن شده بود!!

468
این مطلب مفید بود ؟5513
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/ز.ت
وبگردی