همسر مارال فرجاد
مارال فرجاد به سوال در مورد ازدواج و همسرش پاسخ داد و این تنها صحبت او درباره مردی بود که خانم بازیگر به عنوان همسر خطابش کرد.

تنها صحبت درباره ازدواج مارال فرجاد و همسرش امین

مارال فرجاد بازیگر و دختر هنرپیشه معروف، جلیل فرجاد می باشد که مدتی است به دلیل بیماری از فضای کار دور شده و مسیر درمانش که امیدوارم با موفقیت به اتمام برسد را دنبال می کند. این بازیگر که زندگی شخصی اش را مثل بسیاری از بازیگران ایرانی دیگر، عمومی نمیکند؛ در یکی از مصاحبه های تلویزیونی اش به طور مختصر مفید به ازدواج و همسرش اشاره کرد که در ادامه این بخش از نمناک، جزئیات اصلی گفتگویش در این باره را میخوانید.

خانواده فرجاد

ماجرای آشنایی و ازدواج مارال فرجاد با همسرش امین

مارال فرجاد که به همراه خواهرش مونا در برنامه دورهمی شرکت کرده و در پاسخ به سؤال مهران مدیری راجع به آشنایی و ازدواج خود با همسرش امین گفت:

برای تمرین یک تئاتر به پیشنهاد یکی از دوستان به دفتر ایشان رفتیم و در دفتر با آقای محترمی به نام امین برخورد کردم که بسیار خوشتیپ و جدی بود و در آن جا رفت و آمد داشت. من که اصلا از ایشان خوشم نیامده بود به دوستم گفتم که این چرا اینطوریه و چرا قیافه می گیره؟

دوستم درباره تحصیلات و کار او گفت و من در پاسخ گفتم که چقدر به درد شوهر بودن می خوره. بعدا از چند روز دوستم گفت که این آقا می خواد با شما صحبت کنه و این ماجرا منجر به ازدواج ما شد.

دورهمی

تا به حال عکس مارال فرجاد و همسرش امین، به شکل تایید شده ای منتشر نشده است و تصویری از شوهر مارال فرجاد در دسترس نیست.

تنها صحبت مارال فرجاد درباره ازدواج و همسرش

4.329
این مطلب مفید بود ؟254
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی