تولد
مازیار لرستانی

واکنش مازیار لرستانی به فحش هایی که می شنود

تاریخ انتشار : 24 دی 1402کد مطلب : 91786زمان مطالعه : 1 دقیقه
مازیار لرستانی بازیگر خوب سینما و تلویزیون صحبت های جالب و غم انگیزی را از خود منتشر کرد.

واکنش مازیار لرستانی به توهین برخی از کاربران فضای مجازی

مازیار لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون که چندی پیش خبر از صدور شناسنامه و پاسپورت جدیدش را داد، در استوری تامل برانگیزی از برخی مخاطبانش گله کرد. این بازیگر و کارگردان که همواره با حواشی و شایعات بسیاری در زندگی شخصیش روبرو بوده است، درباره بی احترامی و فحش هایی که در فضای مجازی می شنود، نوشته ای با مفهوم و تامل برانگیز را منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک مشاهده خواهید کرد.

مازیار لرستانی که آخرین نقش آفرینیش در تلویزیون مربوط به سریال خوشنام می شود، بعد از تغییر جنسیت و نامش با حواشی فراوانی درباره زندگی شخصی روبرو شده و هر روز در فضای مجازی مورد هجمه قرار می گیرد، همه این ها سبب دلخوری بازیگر اخراجی ها از برخی از کاربران و... شده است، آقای بازیگر با دلخوری متنی را در صفحه خود منتشر نمود و از برخی از کاربران گله کرد.

مازیار لرستانی

استوری مازیار لرستانی

بیوگرافی کوتاه مازیار لرستانی (شهره لرستانی سابق)

مازیار لرستانی بازیگر سینما و تلویزیون زاده 31 خرداد 1345 در تهران است اما اصالت او به لرستان باز می گردد، او آثاری چون عمه ماه منیر، بی بی خاتون، باور آرامش، تولد جنجالی و... را کارگردانی کرده و17 نمایش را به کارگردانی خود بروی صحنه برده و علاوه بر این در آثاری چون امام علی (ع)، مختارنامه، کلاه پهلوی، سه در چهار، خوشنام، زیر خاکی، زیر درخت هلو، اخراجی‌ها و... بازی کرده است.

واکنش مازیار لرستانی به فحش هایی که می شنود

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی