تولد
ایرج طهماسب

مهمان ویژه در برنامه مهمونی معرفی شد

تاریخ انتشار : 9 فروردین 1401کد مطلب : 86602زمان مطالعه : 1 دقیقه
برنامه مهمونی با اجرای ایرج طهماسب که در نوروز 1401 با استقابل زیاد مخاطبان همراه شده است مهمان شب سوم خود را معرفی کرد.

هومن سیدی مهمان سومین قسمت برنامه مهمونی شد

برنامه مهمونی به کارگردانی و اجرای ایرج طهماسب و تهیه‌کنندگی حسن خدادادی که از ابتدای نوروز 1400 در شبکه نمایش خانگی منتشر شد سومین مهمان خود را معرفی نمود.

هومن سیدی بازیگر و کارگردان کشورمان امروز ٩ فروردین ، مهمان سومین قسمت از این برنامه جذاب می شود.

در این برنامه به مهمانی ایرج طهماسب و عروسک های «شا/ باش»، «دی/ جی»، «قیمه‌خانم»، «کَته‌خانم»، «پشه»، «خوشگلِ بابا» (مگس) و کودکِ کاری آتش‌زبان و سه بازیگر به نام‌های سیروس، نوروز و سهیلا می‌رود.

هومن سیدی

مهمان قسمت دوم برنامه مهمونی، پریناز ایزدیار بود که با شوخی های جالب عروسک های برنامه همراه شد.

پریناز ایزدیار و ایرج طهماسب

 دی جی ، ایرج طهماسب، پریناز ایزدیار و شاباش

ایرج طهماسب که سابقه طولانی در اجرای برنامه های عروسکی همچون کلاه قرمزی و پسرخاله دارد در جدیدترین برنامه خود به سراغ خلق شخصیت های جدیدی رفته و در همان قسمت های ابتدایی با استقبال زیاد مخاطبان مواجه شده است.

صداپیشگان و عروسک گردانان برنامه مهمونی

هوتن شکیبا، کاظم سیاحی، بهادر مالکی، سهیل مستجابیان، الی امامی، امیر ادیب و نازنین شعبانی به عنوان صداپیشگان عروسک‌های جدید این مجموعه نمایشی حضور دارند.

 در این برنامه محمد لقمانیان، پیمان فاطمی، عیسی یوسفی‌پور، شیما بخشنده، علی پاکدست و نگار شهبازی به عنوان عروسک‌گردان این پروژه با ایرج طهماسب همکاری می کنند. 

ایرج طهماسب

زمان پخش برنامه مهمونی

برنامه مهمونی به مناسبت تعطیلات نورزی دوبار در هفته در روزهای سه شنبه و پنج شنبه ساعت 20 منتشر شده و از آن پس تنها در روزهای پنج شنبه پخش می شود.

مهمان ویژه در برنامه مهمونی معرفی شد

3.918
این مطلب مفید بود ؟144
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی