ایرج طهماسب

مهمان قسمت 14 برنامه مهمونی لو رفت+ عکس

تاریخ انتشار : 19 خرداد 1401کد مطلب : 87499زمان مطالعه : 1 دقیقه
برنامه مهمونی به کارگردانی ایرج طهماسب که هر هفته میزبان هنرمندان بسیاری شده است مهمان مشهور قسمت چهاردهم خود را معرفی کرد.

چهاردهمین مهمان برنامه مهمونی معرفی شد

برنامه مهمونی با اجرا و کارگردانی ایرج طهماسب و به تهیه کنندگی حسن خدادادی که پخش آن از فروردین ماه 1401 در نمایش خانگی آغاز شده است با استقبال فراوانی مواجه شده و در هر قسمت میزبان چهره های سرشناسی می باشد.

ایرج طهماسب که یکی از چهره های سرشناس کار با عروسک در قاب سینما و تلویزیون است در چهاردهمین قسمت از برنامه مهمونی، میزبان یکی از چهره های سرشناس شبکه نمایش خانگی در ماههای اخیر شده است که در این قسمت از نمناک به معرفی او می پردازیم.

اشکان خطیبی مهمان این قسمت از برنامه مهمونی

برنامه مهمونی هر پنج شنبه ساعت 20 از طریق پلتفرم نماوا منتشر می شود و این هفته ، عوامل برنامه میزبان اشکان خطیبی بازیگر مشهور سریال خاتون خواهد بود تا با ایرج طهماسب و عروسک های جذاب و پرماجرایش به گفتگو بنشیند.

اشکان خطیبی که با نقش شیرزاد ملک در سریال خاتون به یکی از چهره های بازیگری سال تبدیل شده و به شهرت فراوانی دست یافت چهاردهمین مهمان برنامه مهمونی می باشد.

برنامه مهمونی

اشکان خطیبی در برنامه مهمونی 

برنامه مهمونی تاکنون میزبان هنرمندان مشهور بسیاری همچون پریناز ایزدیار، علی نصیریان، فرهاد آئیش، هومن سیدی، مهرداد صدیقیان، پژمان جمشیدی، ویشکا آسایش و ... بوده است.

صداپیشگی عروسک های برنامه مهمونی بر عهده هوتن شکیبا، کاظم سیاحی، بهادر مالکی، سهیل مستجابیان، الی امامی، امیر ادیب و نازنین شعبانی است و علی زرمهری، سهیل رهبر زارع، سارا صبری و احمد فیاض به عنوان بازیگر در این برنامه حضور دارند.

مهمان قسمت 14 برنامه مهمونی لو رفت+ عکس

4.820
این مطلب مفید بود ؟191
منبع : عکاس: مهدی آشنا / بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی