محمد بحرانی
محمد بحرانی صداپیشه عروسک جناب خان با انتشار پستی به خاطره بازی با آخرین عروسکی که عروسک گردانی کرد پرداخت.

عروسک گردانی محمد بحرانی در مجموعه منوچ و نونوچ

محمد بحرانی را همه اهالی تلویزیون با صداپیشگی عروسک معروف و محبوب جناب خان در خندوانه به خوبی می شناسند. این هنرمند کشورمان یکی از چهره های همه فن حریف دنیای هنر است که در زمینه بازیگری، کارگردانی، صداپیشگی، عروسک گردانی، اجرا، خوانندگی و... فعالیت هایی داشته است.

این عروسک گردان و صداپیشه کشورمان بیش از 10 سال پیش برای آخرین بار عروسک گردانی یک مجموعه را برعهده داشت و بعد از سالها به خاطره بازی با آن پرداخت.

آخرین تجربه محمد بحرانی در عروسک گردانی

محمد بحرانی با انتشار عکسی از عروسک نونوچ در اینستاگرامش نوشت:

من و نونوچ...
آخرین عروسکی که عروسک گردانیش کردم. مجموعه ی منوچ و نونوچ. سالها پیش. صداپیشه:فهیمه ی باروتچی.بازیگر مقابل:امیر سلطان احمدی.نویسنده:پریسا شمس. سازنده ی عروسک و کارگردان:محمد اعلمی...رفقا...هر جا هستید سلامت و دل خوش باشید.

محمد بحرانی

مجموعه منوچ و نونوچ یک مجموعه عروسکی به کارگردانی محمد اعلمی است که سال 1388 ساخته شد و از شبکه دو سیما پخش شد.

محمد بحرانی عروسک گردانی مجموعه هایی چون فسقلی ها، مزرعه بی بی، رنگین کمان، گذر میرزا، مدرسه حشرات، مومو و مومی، سرزمین من و اتاق نگار را برعهده داشته است و در شش مجموعه با محمد اعلمی همکاری داشته است.

محمد بحرانی و جواد عزتی

مجموعه عروسکی گذر میرزا به کارگردانی محمد اعلمی سال 1386 ساخته شد و محمد بحرانی عروسک گردانی این کار را برعهده داشت و جواد عزتی صداپیشه این عروسک بود.

محمد بحرانی

از مشهورترین کارهای عروسکی محمد بحرانی مربوط به صداپیشگی او برای عروسک جناب خان در خندوانه و عروسک ببعی و آقای همساده در مجموعه کلاه قرمزی است.

خاطره بازی محمد بحرانی صداپیشه جناب خان با آخرین عروسکش

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : صفحه محمد بحرانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : محمد بحرانی
وبگردی