محمدرضا گلزار

وقتی گلزار توسط خانم ها غافلگیر میشه

تاریخ انتشار : 7 اسفند 1402کد مطلب : 92384زمان مطالعه : 2 دقیقه
محمدرضا گلزار بازیگر و مجری برنامه پانتولیگ ایرانی توسط تعدادی خانم به طرز عجیب و غریبی شوکه شد.

خانم های شرکت کننده پانتولیگ گلزار رو متعجب کردند

محمدرضا گلزار بازیگرمعروف سینما که چندی است، مسابقه پانتولیگ را در تلویزیون اجرا می کند، با شنیدن پاسخ های عجیب و بچه‌گانه خانم های شرکت کننده به سوال مسابقه پانتولیگ شبکه سه تعجب کرد و حرف دل مردم را به زبان آورد. درادامه صحبت های گلزار درباره شرکت کننده های پانتولیگ را می خوانید.

پاسخ‌های عجیب خانم‌های شرکت کننده به سوال مسابقه پانتولیگ شبکه سه با موضوع تعداد پلک های شتر سوژه رسانه‌ها شد و آقای گلزار را متعجب کرد چراکه پاسخ داده شده توسط خانم ها بدلیل استرس بالا، غافلگیر کننده بود.

مسابقه پانتولیگ

شرکت کننده های عجیب در برنامه پانتولیگ محمدرضا گلزار

گلزارمجری برنامه نیز با شنیدن پاسخ شرکت کنندگان تعجب کرد و گفت:

عجیب نیست گروهتون واقعا، ما خیلی از عزیزان تست می گیریم، تست میگیریم و عزیزانی که واجد شرایط هستند رو اینجا دعوت می کنیم، عجیبه که اونجا با اون حضور ذهن تشریف داشتید، یه چیزهایی یادمه، الان هم احتمالا استرس دارید.

مختصر بیوگرافی محمدرضا گلزار مجری پانتولیگ

رضا گلزار بازیگر، مجری، نوازنده، خواننده و مدلینگ متولد 1 فروردین 1356 در تهران است،پدرش اهل تبریز و مادرش خانه دار است، دوبرادر به نام های بردیا و علیرضا و خواهری به نام آتوسا دارد که ازدواج کرده و دارای دو فرزند به نام های برسام و اویسا است. او خرداد ماه سال 1402 با آیسان آقاخانی متولد 1376 و اهل زنجان ازدواج کرده است.

محمد رضا گلزار در عرصه مدلینگ،ورزش والیبال و اسکی و... نیز فعالیت دارد و نوازنده و خواننده نیز می باشد، او در فیلم سینمایی و سریال هایی چون سام و نرگس، شام آخر، چشمان سیاه، گل یخ،آتش بس، کلاغ پر، عاشقانه، سلام بمبئی، ما همه با هم هستیم، رحمان 1400، آینه بغل و... ایفای نقش نموده است.

وقتی گلزار توسط خانم ها غافلگیر میشه

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی