تولد
محسن صداتو

خبری درباره محسن شریفیان صداتو که همه رو غافلگیر کرد

تاریخ انتشار : 13 خرداد 1403کد مطلب : 93920زمان مطالعه : 2 دقیقه
اخباری از محسن شریفیان داور برنامه صداتو در فضای مجازی دست به دست می شود که همه بازیگران از جمله پرویز پرستویی را به وجد آورد.

خبری از محسن شیریفیان صداتو که پرویز پرستویی را به وجد آورد

پرویز پرستویی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که این روزها در صفحه اش کمتر خبری راجع به سینما وجود دارد و هر روز پست و استوری های انسان دوستانه و خیرخواهانه خود را با مخاطبانش به اشتراک می گذارد، با شنیدن یک خبر در فضای مجازی به وجد آمد و واکنش متفاوتی را منتشر نمود که در ادامه این بخش از نمناک به آن پرداخته ایم.

پرویز پرستویی پس از شنیدن خبر انتخاب آلبوم موسیقی «لوکا» اثر محسن شریفیان به‌عنوان یکی از 10 آلبوم برگزیده در بخش بگ‌پایپ (نی‌انبان) جهان، توسط مجله سانگ لاینز در ماه مه2024 در فضای مجازی واکنش نشان داد و نوشت:

به به چه خبری

البته من شاخ در نیاوردم چون باورداشتم و دارم که سازی که میزنی

هیچوقت برای جنگ به صدا در نیامد تبررررریک رفیق

محسن شریفیان

محسن شریفیان و برنده جایزه آلبوم برتر

مجله سانگ‌لاینز (Songlines) یک مجله موسیقایی با گستره فعالیت در موسیقی جهان است که در بریتانیا به‌صورت الکترونیک و فیزیکی منتشر می‌شود که در زمینه معرفی آثار موسیقی در گونه‌های مختلف از دیرباز تا موسیقی‌های جدید، انتخاب بهترین آلبوم‌های موسیقی دنیا، معرفی هنرمندان این عرصه و اعطای جایزه سال فعالیت دارد. کریس ویلسی ژورنالیست این مجله، درباره محسن شریفیان و آلبوم «لوکا»نوشت:

شریفیان، نوازنده چند‌سازو آهنگساز متولد استان بوشهر در جنوب ایران، از مهم‌ترین هنرمندان آن کشور در حفظ و ترویج موسیقی و رقص محلی سنتی است. نی‌انبان او نقش برجسته‌ای را در این مجموعه فوق‌العاده بازی می‌کند؛ جایی که ریتم‌های کوبه‌ای، زیرملودی‌های مست‌کننده فضای خیال انگیزی را می‌سازند.

خبری درباره محسن شریفیان صداتو که همه رو غافلگیر کرد

3.33
این مطلب مفید بود ؟21
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
وبگردی