تولد
دندانپزشکی
بهترین دندانپزشک و قیمت مناسب ترین کلینیک های دندانپزشکی در رقابت با دندانپزشک های این شهر، مشتری کمی دارند.

شهری که بیشترین کلینیک دندانپزشکی را دارد

لس آلگودونز، شهر کوچک مکزیکی با حدود 7000 نفر جمعیت، دارای بیشترین تمرکز دندانپزشکان در جهان است و به همین دلیل به شهر مولار معروف است. صدها هزار نفر هر سال از لس آلگودونز دیدن می کنند، اما آنها به دنبال بازدید از جاذبه های توریستی و سواحل شنی نیستند، آنها برای روکش دندان، کانال ریشه و ایمپلنت دندان به اینجا می آیند.

از حدود 7000 نفر ساکن لس آلگودونز، حدود 600 نفرشان دندانپزشک هستند و چهار خیابان اصلی شهر مملو از کلینیک های دندانپزشکی است که خدمات متنوعی را با کسری از هزینه ارائه می دهند.

دندانپزشک

بین ماههای نوامبر و آوریل، جمعیت لس آلگودونس تقریباً دو برابر می شود، زیرا این شهر کوچک توسط گردشگران، برای انجام خدمات دندانپزشکی تسخیر می شود. علیرغم رقابت شدید بین کلینیک های دندانپزشکی در این شهر کوچک مکزیک، تقاضا در مورد خدمات دندانپزشکی اغلب از عرضه فراتر می رود.

این شهر کوچک حتی مدتها قبل از اینکه اینترنت در این مورد استفاده باشد، شناخته شده و به طور گسترده به عنوان پایتخت گردشگری دندانپزشکی جهان در نظر گرفته میشد و دلیل اصلی این است که شما خدمات دندانپزشکی را با کسری از هزینه و با کیفیت درجه یک دریافت می کنید.

شهری که همه برای دندانپزشکی میرن اونجا

512
این مطلب مفید بود ؟120
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن/م
وبگردی