تولد
نفیسه روشن

افشاگری جدید نفیسه روشن درباره پدرش

تاریخ انتشار : 4 تیر 1403کد مطلب : 94226زمان مطالعه : 2 دقیقه
نفیسه روشن به تازگی افشاگری بسیار عجیب و باور نکردنی درباره پدرش و وضعیت خانوادگی‌اش به اشتراک گذاشت.

صحبت های تند نفیسه روشن در لایو اینستاگرامش

استوری های روز قبل نفیسه روشن درباره برادر و مادرش، دور از انتظار بود چراکه او همیشه صحبت از روابط و حال خوب خانواده اش میگفت اما اینبار مادر و برادر نفیسه روشن مخاطب گله مندی های خانم بازیگر بودند. در ادامه این اقدام دور از انتظار بازیگر سریال رستگاران، حالا نفیسه در لایو از پدرش گفت و اسراری را فاش کرد که در ادامه این بخش از نمناک می خوانید.

نفیسه روشن

نفیسه روشن و مشکلات خانوادگی اش عکس از سروش منوچهری

نفیسه روشن گفت:

من 20 سال از 82 کار کردم به عنوان بازیگر، از نقش‌های کوچیک تا برسم به جایگاهی که الان هستم و دوستش دارم، هر کاری کردم خرج خانوادم کردم، خرج دوتا برادر و یک مادر.

به ما در قوانین دینی میگن بهشت زیر پای مادر و اینجوری بزرگمون کردن که مادر و مادر. من هر کاری که تونستم برای خانواده ام کردم ولی الان که دارم با شما حرف می‌زنم هیچ خانواده‌ای ندارم.

پدری که متاسفانه یا خوشبختانه نمی‌دونم صلاح، قسمت، تقدیر و... تقریبا 15 16 ساله که پسراشو ول کرده دخترشو ول کرد و خانمش رو رها کرد و تمام بار زندگی رو انداخت رو دوش من چون بچه اول بودم، پدری که هیچ مسئولیتی رو نپذیرفت، پدری که همیشه افتخار کردم به بودنش که بوده و اسمش بوده خدا را شکر کردم، پدری که تمام هزینه‌های خانواده رو انداخت رو دوش من، خانواده سه نفری.

خوشحالم که خدا همچین قدرتی بهم داد، خوشحالم که خدا تو همچین موقعیتی من رو قرار داد، ولی یه چیزی رو می‌خوام بهتون بگم تو رو خدا اگه خواهر دارید قدرش رو بدونین، قدر من رو ندونستن.

اگر پدر و مادرید و فرزند دارید و شما اون‌ها رو به این دنیا آوردید، قدر بچه‌هاتون رو بدونید و براشون پدر و مادری کنید، چون شما باعث شدید که پا به این کره زمین بگذارن و وارد هستی بشن.

در هر شرایطی قدر بچه‌هاتون رو بدونید ولی بچه‌ها به فکر خودتون باشید یک روزی به یک جایی می‌رسید که می‌بینید 20 سال پشت سرتونه و شما هرچی داشتید رو خرج خانوادتون کردید، سعی کردید آبرومند و موفق باشند و خودتون هیچی ندارید و هیچی نیستید.

افشاگری جدید نفیسه روشن درباره پدرش

57
این مطلب مفید بود ؟70
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ن.ح
برچسب : نفیسه روشن
وبگردی