یکتا ناصر و گیتی قاسمی

یادداشت بازیگر نیسان آبی درباره نقش خود

تاریخ انتشار : 15 دی 1400کد مطلب : 85493زمان مطالعه : 1 دقیقه
بازیگر مشهور سریال نیسان آبی به کارگردانی منوچهر هادی در اینستاگرامش درباره تاثیر نقش خود بعد از پایان حضورش در این مجموعه گفت.

تاثیر نقش زری سازگار در زندگی یکتا ناصر

یکتا ناصر بازیگر مطرح کشورمان که سریال نیسان آبی با نقش آفرینی او در حال پخش از نمایش خانگی است فعالیت هنری خود را از سال 1376  به طور حرفه ای آغاز کرده و بیش از دو دهه تجربه بازیگری را در کارنامه هنری خود دارد.

این بانوی هنرمند تاثیر نقش های مختلف در فیلم و سریال را در زندگی شخصی خود بسیار دانسته و یادداشتی را بعد از پایان نقش آفرینی خود در سریال نیسان آبی با همین موضوع به اشتراک گذاشت.

یکتا ناصر با انتشار تصویر زیر در اینستاگرام خود عنوان کرد:

شاید خوبه شاید بد شاید عادیه شاید غیر عادی نمیدانم برای دیگر بازیگران چه جوریه نمیدانم از نظر علم روانشناسی چه گونه است بااینکه مطالعاتم در این زمینه کم نبوده ولی وقتی نقشی را به پایان می‌رسانم انگار که تکه ای از وجودم کنده شده و در جهانی جدا از من به زندگی ادامه می‌دهد.

فقط میدانم که هنوز بعد بیست و پنج سال بازیگری حرفه ای آموزشگاهی نیست که به بازیگران آموزش دهد وقتی نقشی را به پایان می‌رسانند چگونه زندگی عادی را از سر گیرند شاید مثل تمامی داستان‌های قدیمی مسیرمان را تا رسیدن به مقصود تعریف کرده اند ولی برای از آن به بعدش نه راهی هست و نه داستانی ...
در هر حال نیسان آبی و زری سازگارش برایم پایان یافت باقی بماند بعد از پخش آخرین قسمتش...

یکتا ناصر

یادداشت بازیگر نیسان آبی درباره نقش خود

517
این مطلب مفید بود ؟170
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک /ف
وبگردی