نیما نادری
“نیما نادری” بازیگر نقش بهزاد در سریال شرم است که در این مطلب از بخش فرهنگ و هنر نمناک به معرفی بیشتر این بازیگر جوان می پردازیم.

سریال شرم با بازی نیما نادری

سریال شرم به کارگردانی احمد کاوری و تهیه کنندگی امیرمهدی پوروزیری، سریال جدید شبکه سه سیما است که پخش آن از 4 آذرماه 99 آغاز شده است.

این سریال با بازی بازیگران سرشناس زیادی مقابل دوربین رفت و نیما نادری یکی از بازیگران جوانی است که در این فیلم به ایفای نقش می پردازد.

نیما نادری بازیگر نقش بهزاد در سریال شرم

نیما نادری بازیگر جوان کشورمان که سابقه بازی در چند فیلم و سریال را در کارنامه هنری اش دارد در جدیدترین تجربه بازیگری اش مقابل دوربین سریال شرم رفت و بازیگر نقش بهزاد در این سریال شد.

نیما نادری

بهزاد پسر عزیز آقا با بازی زنده یاد سیروس گرجستانی در سریال شرم است که پدرش برای پوران خانم با بازی فاطمه گودرزی کار میکند و برای درمان لعیا دختر پوران خانم به همراه او به شیراز آمده است.

نیما نادری که تجربه بازی در کنار فاطمه گودرزی را در سریال لحظه گرگ و میش داشت بار دیگر به نقش آفرینی در کنار او در سریال شرم می پردازد.

نیما نادری و فاطمه گودرزی

رابطه لعیا و بهزاد در سریال شرم بسیار خوب است و به دلیل آشنایی دیرینه آنها و بزرگ شدن در کنار هم، حسی مانند خواهر و برادری در میان آنها وجود دارد چراکه عزیزآقا سالهاست که برای پوران خانم کار میکند و بعد از فوت پدر لعیا در بسیاری از امور در کنار مادرش حضور دارد.

نیما نادری و اردلان شجاع کاوه

نیما نادری در سریال شرم با بازیگرانی چون فاطمه گودرزی، سیروس گرجستانی، ابوالفضل پورعرب، الهام طهموری، نسیم ادبی، فریبا متخصص، میلاد میرزایی، اردلان شجاع کاوه، سیاوش طهمورث و... همبازی است.

نیما نادری

کارنامه هنری نیما نادری

نیما نادری حضور در دنیای هنر را با نویسندگی نمایش سه گانه اورنگ آغاز کرد و نویسندگی فیلم سینمایی درخونگاه را در کنار سیاوش اسعدی برعهده داشت.

از دیگر کارهای هنری نیما نادری میتوان به بازی در سریال در مسیر زاینده رود در نقش شاهرخ و سریال تعبیر وارونه یک رویا در دو نقش سیاوش مشرقی بازیگر تئاتر و سعید برازنده مهندس سازمان انرژی هسته ای اشاره کرد.

حسین محجوب و نیما نادری

نقطه عطف کارنامه هنری نیما نادری را میتوان بازی او در سریال لحظه گرگ و میش و نقش سروش مطلق دانست چرا که با بازی در این سریال بیش از پیش در میان مردم شناخته شد.

پاشا رستمی و نیما نادری

نیما نادری از چهره های تئاتری کشورمان است که به نویسندگی و بازیگری در تئاتر بسیار علاقه مند است و درخونگاه در واقع یک نمایشنامه بود که نیما نادری به نگارش درآورده بود و در نهایت به یک فیلم سینمایی تبدیل شد.

نیما نادری از لحظه گرگ و میش تا سریال شرم+ تصاویر

4.424
این مطلب مفید بود ؟213
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/م.ف
برچسب : سریال شرم
وبگردی