تغذیه

زمان خوردن چای سبز
چای سبز از پر خاصیت ترین نوع چای های گیاهی است که سرشار از ویتامین ها و همچنین
همراه شیر

آنچه هرگز نباید همراه شیر بخوریم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عادت های غلطی در میان مردم رایج است که شیر را با هر مواد غذایی مصرف می کنند، در صورتی که مصرف برخی مواد غذایی با شیر به هیچ وجه خوب نیست.
انواع نمک

کدام نوع نمک سالم تر است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نمک یکی از مفید ترین و در عین حال پر کاربردترین محصولات در دنیای آشپزی می باشد، بنابراین شناخت انواع نمک ها و انتخاب سالم ترین نوع نمک بسیار حائز اهمیت است.
جویدن غذا

اشتباهی در جویدن غذا که زشت و پیرتان می کند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تا پیش از این شاید هرگز اهمیت جویدن غذا و رعایت تعادل در استفاده از دندان ها در ظاهرمان را تا این حد درک نکرده بودیم؛ اینکه سالهاست نوعی غذا میخوریم که چهره مان را زشت میکند.
هوس خوردن

هوس های غذایی که نشانه بیماری اند!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تا حالا به این فکر کرده اید که هوس خوردن یک نوشیدنی یا غذا علت وجود بیماری یا مشکل سلامتی در جسم شماست؟ تمام هوس های شما نشانه هایی هستند که نمی دانید.
طبع ماش

طبع ماش و مصلحات آن در طب سنتی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه غذاهایی که میخورید باید وابسته به نوع مزاجتان انتخاب شوند، ماش هم یکی از مواد غذایی پر مصرف است که با اطلاع از مصلحات آن میتوانید این حبوبات را طبخ کنید.
گوشت ارگانیک

تفاوت مهم گوشت ارگانیک و غیرارگانیک چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گوشت ارگانیک مثل هر مواد غذایی ارگانیک دیگری طبیعی و عاری از هر گونه مواد افزودنی است و به دام هیچ گونه آنتی بیوتیک و یا هورمونی داده نشده است.
خواص آووکادو

کاری که آووکادو با بدن میکنه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
آووکادو یا گلابی تمساح میوه ای است که در مناطق گرمسیر وجود دارد. آووکادو به رنگ سبز تیره است و هسته ای بزرگ دارد. این میوه دارای چربی های سالم می باشد.
خواص سیب زمینی شیرین

دلیلی خوب برای آنکه سیب زمینی شیرین بخورید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
سیب زمینی شیرین معمولا به عنوان یکی میان وعده مورد استفاده قرار می گیرد و دارای طعم خوبی هم می باشد، همچنین ویتامین ها، مواد معدنی و فواید سیب زمینی شیرین بسیار قابل توجه است.
ویتامین سی برای روده

ویتامین سی برای دل و روده خوبه یا بد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه افراد می دانند که ویتامین سی یکی از مهم ترین و ضروری ترین ویتامین های لازم برای سلامت بدن است اما آیا این ویتامین برای سلامت روده هم خوب است یا بد؟
غذاهای سالم

غذاهای سالمی که نباید زیاد خورد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد بر این باورند که مصرف غذاهای سالم حتی به طور زیاد برای بدن آن ها مفید است، در حالی که مصرف زیاد برخی مواد غذایی سالم هم خطرناک می باشد.
تغذیه برای امتحان

پیشنهاد متخصص تغذیه برای روزهای امتحان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر می خواهید فرزندانتان این دوران را با موفقیت پشت سر بگذارند باید به وعده های غذایی و نوع غذای مصرفی در روزهای امتحانات آنها بیشتر توجه کنید.
فواید ترک نوشابه

اتفاقاتی که بعد از ترک نوشابه در بدن می افتد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از افراد همانند شیرینی به نوشابه نیز علاقه زیادی دارند و خوردن نوشابه برایشان تبدیل به عادت شده ولی ترک کردن نوشابه؛ برای سلامتی شما بسیار مفید است.
برنج یا نان

بالاخره برنج بهتره یا نون؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برنج و نان از مواد غذایی اصلی مصرفی می باشند که هر کدام شامل مواد معدنی و مغذی هستند اما تفاوت هایی دارند که با توجه به آنها تشخیص میدهیم کدام بهتر است.
خواص آب گوجه فرنگی

خواص آب گوجه فرنگی که معجزه می کند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای زیبایی ، جوانی ، تناسب اندام و دهها گزینه ی تیک خورده ی سلامتی دیگر آب گوجه فرنگی بنوشید.