گردو

پنیر
نان و پنیر و گردو از جمله خوراکی های مورد علاقه مردم است، اما آیا پنیر موجب کندی ذهن می شود و دیگر اینکه چرا باید گردو را با پنیر خورد ؟
حمله قلبی

برای پیشگیری از حمله قلبی چقدر گردو بخوریم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
متاسفانه سن بروز حمله قلبی در بین زنان و مردان روز به روز در حال کاهش و آمار مرگ و میر ناشی از سکته و حملات قلبی در حال افزایش است. محققان میزان مناسب مصرف گردو را برای جلوگیری از بیماری های قلبی اعلام کردند.
از بین بردن موهای زائد

روش صحیح از بین بردن موهای زائد با پوست گردو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اغلب افراد بر این باورند که تنها راه از بین بردن موهای زائد بدن استفاده از اپیلاسیون درد آور و یا سوزاندن با لیزر است، اما استفاده از دارویی طبیعی به از بین بردن موهای زائد کمک شایانی می کند.
گردو

گردو درمانی موثر برای 20 نوع بیماری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
گردو سرشار از مواد مغذی و مفید برای بدن است که مصرف آن به سادگی از بسیاری از بیماری ها پیشگیری و برخی را هم درمان میکند بیماری هایی که گاهی جدی و درمانی سخت دارند.
گردو

خاصیت ضد سرطانی گردو

زمان مطالعه : 1 دقیقه
سرطان پروستات یکی از سرطان های شایع در میان مردان است و از جمله بیماری های است که عوامل محیطی و شیوه زندگی به ویژه رژیم غذایی نقش مهمی در ابتلا یا پیشگیری از آن ایفا می کند.
گردو

نکته تغذیه ای مهم گردو

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اغلب افراد هنگام خوردن گردو پوسته دور مغز این میوه را دور می اندازند در صورتی که این پوسته ها دارای خواص بی نظیری در کاهش قند خون دارند.
صفحه 2 از 2