فال

طالع بینی آبان

فال و طالع بینی آبان ماه سال 94

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این بخش از فال سایت نمناک فال و طالع بینی آبان ماه سال 94 را برای شما علاقه مندان به فال قرارداده ایم تا بخوانید و لذت کافی را ببرید.
طالع بینی مهر

فال و طالع بینی مهرماه سال 94

زمان مطالعه : 12 دقیقه
در این بخش از فال سایت نمناک فال و طالع بینی مهر ماه سال 94 را برای شما علاقه مندان به فال قرارداده ایم تا بخوانید و لذت کافی را ببرید.
فال چای

روش گرفتن “فال چای” در خانه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این بخش از سرگرمی - فال قصد داریم شما دوستداران به فال و طالع بینی را با روشی آشنا کنیم که با چای انجام می شود، در ادامه روش گرفتن “فال چای” را بخوانید.
فال بینی

فال بینی به روش ایتالیایی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در طالع بینی جذاب و جالب به سبک ایتالیایی کافی است با توجه به روز تولد میلادیتان گروه خود را انتخاب کرده و فالتان را بخوانید.
فال بینی

فال بینی ماهها براساس وسایل آشپزخانه

زمان مطالعه : 1 دقیقه
فال و طالع بینی بر اساس وسایل آشپزخانه یکی دیگر از فال های جالب متولدین هر ماه است که خصوصیات جالبتان را بازگو می کند پیشنهاد می کنیم خواندن این فال را از دست ندهید.
فال درخت

فال درخت متولدین هر ماه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
فال درخت متولد هر ماه یکی دیگر از جذابترین فال ها برای شما عزیزان است که در ادامۀ این مطلب می توانید درخت ماه تولد خود را براساس روز آن پیدا کرده و خصوصیات اخلاقی خود را بشناسید.
فال درست است

آیا فال یا طالع بینی ما درست است؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آیا فال فقط یک سرگرمی است؟ طالع بینی علم است یا خرافات؟این ها سوالاتی هستند که در ذهن بسیاری از افراد علاقه مند به فال شکل گرفته است با ما همرا باشید تا نکاتی در این باره بخوانید.
فال-کار

فال کار برای متولدین ماه های مختلف

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر کدام از متولدین ماه های مختلف، برای چه شغل هایی مناسب هستند؟ پس اگر دوست دارید بدانید که حرفه ی نجومی شما چیست، در این مقاله با ما همراه شوید!
فال حیوان ماه تولد

فال حیوان ماه تولد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فال با حیوان ماه تولد.حیوان ماه تولد شما چیست؟ این فال با توجه به روز تولد شما تعیین میکند حیوان ماه تولد شما چیست و بسیاری از خلقیات و رازهای درونی تان را فاش میکند.
فال رنگ چشم

فال رنگ چشم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شخصیت شناسی از روی رنگ چشم ، چشم شما چه رنگی است؟ آیا می دانید که رنگ چشم شما ، رازهای پنهان درونتان را فاش می کند؟ شما میتوانید با توجه به رنگ چشم اطرافیانتان به برخی ویژگی های شخصیت آنها پی ببرید.
فال ابرو

فال ابرو

زمان مطالعه : 1 دقیقه
ابروهای شما چه شکلی هستند؟ شکل و حالت ابرو ها برخی ویژگی های شخصیت فرد را نشان می دهند مثلا : ابروهای صاف نشانه شخصیت محکم و لجباز است و ابروهای کمانی نشانه نیرو و نشاط و گرمی است.
فال پرنده

فال پرنده

زمان مطالعه : 3 دقیقه
محبوبترین پرنده شما کدام است؟ شما چه پرنده ای را دوست دارید؟ با توجه به پرنده ی مورد علاقه تان با رازهای درونی خود بیشتر آشنا شوید .اصولا کدام یک از آنها باشخصیت شما بیشتر هماهنگی دارند؟
فال چای

فال چای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
فال چای یکی از قدیمی ترین فال هاست که قدمت آن به بیش از 3000 سال می رسد. این فال یکی از روش های رایج و مورد علاقه اینده نگری است که در حال حاضر نیز برای طالع بینی وهمچنین در محافل دوستانه به عنوان سرگرمی از ان استفاده می شود.
فال گل

فال گل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شخصیت شناسی با گل ، شما متولد چه ماهی از سال هستیدوگل ماه تولدتان چیست؟آیا میدانید که گل ماه تولد اطرافیان شما چیست؟تا چه اندازه با خصوصیات اطرافیانتان اطلاع دارید.فال گل
انواع-گروه-خونی

فال گروه خونی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تا به حال انواع فال های عجیب و غریب دیده و شنیده اید اما در اینجا می خواهیم شما را با نوع دیگری از اینگونه فال ها آشنا کنیم. فال گروه خونی!!!