تولد
فال بهمن

فال ماهانه بهمن 1401؛ فال حافظ و روزهای بهمن ماه

تاریخ انتشار : 9 بهمن 1401کد مطلب : 89727تعداد نظرات : 1 نظر
طالع بینی ماهانه یکی از محبوب ترین نوع فال ها است که رازهای ناگفته زندگی را پیش رویتان باز می کند. در ادامه فال بهمن ماه برای متولدین ماههای دیگر را ببینید.

فال ماهانه بهمن ماه برای متولدین 365 روز سال

فال ماهانه، یکی از محبوب ترین نوع فال است که بعد از فال حافظ در لیست، طالع بینی های معروف قرار میگیرد. مثل فال روزانه نمناک، این فال هم بر اساس قرار گرفتن ستارگان و اختران مهم در طالع بینی چینی، تفسیر می شود و به نوعی وقایع پیش رویتان را برایتان بازگو می کند.

فال ماهانه متولدین فروردین ماه

شروع این ماه با یک اتفاق شیرین برای شما، همراه است. ممکن است یک هدیه غیرمنتظره یا کمک مالی از والدین خود دریافت کنید.

یک کار اقتصادی و عاقلانه که انجامش در این ماه کامل به نفع شماست این است که اگر ملک یا هر کالایی را که دیگر به آن نیاز ندارید را مدتهاست نگه داشته اید، بفروشید؛ با این کار می توانید بیشتر از قیمت درخواستی خود دریافت کنید.

در این ماه، زندگی اجتماعی و پروژه های شما، شما را کاملا مشغول می کند. شما انرژی خود را برای تصور و تحقق جاه طلبی های خود سرمایه گذاری خواهید کرد.

اگر شما در پی خرید خانه هستید، می توانید معامله خوبی انجام دهید. بطور کلی، چه برای اجاره یا خرید، یک موقعیت مناسب را در محدوده قیمت و محله خود خواهید یافت.

دلیل اینکه طالع بینی چینی این ماه برای شما نسبت به مسائل مربوط به خانه و خانواده بسیار خوشبین است این است که ستاره بخت و اقبال تان در حال حاضر در حال درخشش به سمت دارایی شماست و اگر متاهل هستید، احتمالا پای یک نوزاد به زندگی شما باز خواهد شد.

اگر مجردید، برای گذراندن اوقات خوش و لذت بردن از لحظات زندگی می توانید روی دوستان خود حساب کنید. 

کمک یکی از اعضای خانواده تان در این ماه به طرز فوق‌العاده‌ای شما را به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد. این کمک مربوط به ملکی که دارید یا اجاره می‌کنید (یا به زودی خواهید داشت) مرتبط خواهد شد.

احتمالات زیادی برای یک اتفاق خوشایند در روز 6 بهمن وجود دارد.

ممکن است اکنون که شغل بهتری دارید برای ارتقای سطح زندگی خود حرکت کنید یا ممکن است تصمیم بگیرید به اعضای خانواده خود، مانند والدین یا خواهر و برادرتان نزدیک شوید.

مدتی است که آپارتمان خود را دوست ندارید، احساس می‌کنید همسایه‌های پر سر و صدا و فضول شما برایتان قابل تحمل نیستند، یا متوجه شده اید که فضای خانه شما خیلی کوچک یا خیلی بی کیفیت است.

ممکن است، نیاز شما به جابجایی به این دلیل باشد که صاحبخانه در شرف انجام اصلاحات یا تعمیرات عظیم ساختاری است و قصد دارد ساختمان خود را بفروشد؛ در هر صورت آماده این جابجایی غیرمنتظره باشید.

اوایل بهمن ماه احتمالا شانسی برای تصمیم گیری یا برنامه ریزی بسیار مهمی به شما داده می شود؛ اگر حس کردید که این تاریخ زمان مناسبی برای این کار نیست، نجام آن بعد از نیمه های ماه نیز همراه با شانس فوق العاده دیگری خواهد بود.

فال و طالع بینی

فال و طالع بینی متولدین اردیبهشت

شما می خواهید افق های خود را گسترش دهید، در جامعه بدرخشید و در محاصره اقوام، دوستان یا همکاران خود به خوبی شکوفا شوید. بخشی از انرژی شما به پایان رسیده است و طالع بینی بهمن ماه، شما را به سفر تشویق می کند.

ممکن است ماه گذشته سفری طولانی را برای دیدن خانواده خود طی کرده باشید اما احتمالا دشواری های حین سفر، خستگی های شما را همچنان حفظ کرده.

شما اجتماعی، کاریزماتیک و جاه طلب، مصمم به دفاع از منافع، ایده ها و پروژه های خود هستید. این قدرت شخصیت و کاریزمای شما را قادر می سازد تا در ذهن مردم اثری بگذارید و آنها را جذب کنید.

بهمن ماه، یک ماه جدید بسیار دلگرم کننده برایتان خواهد بود، به شرط آنکه مراقب افکار منفی و خرابکاری های آخر ماه باشید.

تمایل دارید که با روش های سخت و سریع خود را لاغر کنید و این شیوه سودمند نبوده وبه واسطه رژیم های لاغری نامناسب، کارایی خود را از دست خواهید داد.

یک برخورد کاملاً غیرمنتظره ممکن است برای افراد مجرد، در این ماه مهم و آینده ساز باشد.

مراقب ابتکارات بی احتیاط در بحث مسائل مادی باشید؛ شما در این زمینه صبر و بصیرت ندارید پس در مدیریت بودجه خانواده، نظر همسرتان را در نظر بگیرید.

فال بهمن ماه متولدین خرداد

طالع بینی چینی برای این ماه، به شما می گوید خشم خود را کنترل کنید؛ این به شما کمک می کند تا بدون هیچ مشکلی به نتیجه دلخواهتان برسید.

باید از مسائل مالی آگاه باشید و به جای تجمل گرایی با قناعت کنار بیایید. ارتباطات ناخواسته و افکار منفی می توانند بر سلامت شما تأثیر منفی بگذارند، بنابراین شما تحت تاثیر همین افکار، پیشرفت های کمی در فعالیت و حتی ورزش روزانه خود مشاهده خواهید کرد.

بهتر است از پاسخ های سریع و بحث های بیهوده دوری کنید، در غیر اینصورت با زوج یا حتی والدین همسرتان دچار مشکل خواهید شد.

بهتر است سطح دانش خود را در مورد موضوعات مربوط به امور مالی بالا برده و قبل از انجام هر کاری کمی تجزیه و تحلیل کنید.

اگر در یک بخش اداری مشغول هستید، ممکن است موانعی را بر سر راه خود ببینند و نیاز به بحث مسالمت آمیز داشته باشید تا به نتیجه مثبت غیرمنتظره ای دلخواهتان برسید.

ممکن است سلامت دندان هایتان تحت تاثیر قرار گرفته و نیاز به معاینه توسط پزشک پیدا کنید. برای پیشگیری از خرابی دندان، سعی کنید غذای باکیفیت بخورید و سلامت دهان و دندان خود را جدی بگیرید.

دانش آموزان متولد خرداد ماه، ممکن است با موانعی روبرو شوند و نتایج مورد انتظار را به دست نیاورند؛ این به دلیل تنبلی و جدی نگرفتن درس و تحصیل است.

فال و طالع بینی متولدین تیر

در بهمن ماه، شما باید در برقراری روابط، بسیار صادق و در پاسخ دادن به دیگران مراقب ادب کلامی باشید.

برنامه ریزی مثبت و سازنده به احتمال زیاد اتفاق می افتد و می توانید روزهای خوبی را پس از ازدواج رقم بزند.

اگر مجرید هستید، ممکن است در اواسط ماه، درخواست ازدواج دریافت کنید و این می تواند منجر به ازدواج یا روابط عاشقانه شود.

حفظ سلامت جسم و روانتان باید مورد توجه قرار گیرد، درغیر اینصورت ممکن است در این ماه به دلیل حرکت سیارات دچار مشکلات مربوط به سلامت شوید.

شما می توانید در رشد کسب و کار خود خوب عمل کنید و برخی از افراد متولد تیر ماه که مهارت های فنی دارند، می توانند از مشتریان خود سود مالی ببرند.

برخی از شما ممکن است برای دریافت کمک مالی به خانواده خود مراجعه کنید و با پاسخ منفی روبرو شوید، بهتر است صبور باشید.

تغییرات این ماه به شما این فرصت را میدهد که در محل کارتان، مسائلی را مطابق برنامه خود متحول کنید.

طالع بینی چینی توصیه می کند که از بحث و گفتگو با هم تیمی یا همکار خود دوری کنید، تا موفقیت خوبی را در کار داشته باشید.

بهمن ماه به شما این انگیزه را می دهد که در هر کاری تحلیل و تفکر منطقی خود را حفظ کرده و از انجام هر اشتباهی دور بمانید.

از سهل انگاری دور بمانید که هم بر سلامت شما تأثیر می گذارند و هم می تواند برنامه ریزی شما را تحت تأثیر قرار داده و مانع ایجاد کند.

فال ماهانه

فال ماهانه مرداد ماهی ها

اگر قبلاً مشکلی در رابطه با سلامت خود داشتید، با در نظر گرفتن دوره های درمانی مطمئن در این ماه، همه چیز به خوبی حل خواهد شد.

برخی از شما به دلیل رفتار متکبرانه خود در این ماه ممکن است با مشکلات زیادی روبرو شوید. آرامش روحی خود را در اثر فشارهای بیرون از خانواده، نابود نکنید.

زنان باردار متولد مرداد ماه، باید از سلامت روانی و عمومی خود در این ماه بیش از پیش مراقبت کنند.

ارتباط نادرست و روابط از راه دور می تواند باعث ایجاد برخی موقعیت های غیرمطمئن در کار و زندگی شما شود.

به دلیل نیاز به برقراری ارتباط هرچه بیشتر، ممکن است تشویق شوید، به طریقی با همه دوستان یا اعضای خانواده خود در تماس باشید.

کسانی از شما که در تجارت قانونی مرتبط با مسائل خانوادگی یا تجاری فعالیت می کنید، می توانید با ورود به پروژه های جدید، سود بالایی دریافت کنید.

طالع بینی چینی به شما پیشنهاد می دهد که هیچ انتخاب عجولانه ای در بازار سهام یا تجارت نداشته باشید.

برخی از شما می توانید هنگام خرید یک کالای مهم و یا ملک، سود مالی خوبی دریافت کنید.

عده ای از شما که در شغل دیجیتال مارکتینگ هستید می توانید در فضای کاری پیشرفت کنید.

اگر در کارهای مرتبط با سبک مد هستید می توانید در آن پیشرفت کنید.

شرایط به گونه ای است که می توانید در کارهای مرتبط با تحقیق پیشرفت داشته باشید، پس دوره‌های آنلاین پیش رو را به خوبی دنبال کنید.

برای کسب نمرات خوب در امتحان سخت کار کنید. از بحث های منفی دوری کنید و وارد افکار منفی ناخواسته نشوید زیرا این امر می تواند تمرکز شما را مختل کند.

ممکن است مشکلات سلامتی غیرمنتظره ای در مسیر این ماه شما وجود داشته باشد که همگی ناشی از اختلالات آرامش روانی است.

فال بهمن ماه متولدین شهریور

این را بدانید که برای رسیدن به اهداف این ماه خود، به کار و تلاش سخت نیاز دارید.

از افکار منفی رها شده و بیش از حد نگران کار یا تحقیقات خود نباشید؛ همیشه صبور باشید تا در کار خود موفق شوید.

در حال حاضر، وضعیت مالی شما به شکلی است که باید قبل از سرمایه گذاری مالی در هر زمینه ای، آن را بررسی کنید.

در اواسط بهمن ماه، ممکن است به دلیل برخی درگیری‌های نفسانی، با شکاف‌های ارتباطی مواجه شوید؛ بنابراین به شما توصیه می‌شود در حین بررسی رابطه عشقی خود از بحث و جدل غیرضروری و افکار ناخواسته خودداری کنید.

زمان خوبی را با عزیزان خود بگذرانید و آنها را به خاطر اشتباهاتی که در گذشته انجام داده اند سرزنش نکنید، چراکه این ممکن است باعث ایجاد اختلافاتی در رابطه شما شود.

در رفتار با شریک زندگی خود صبور باشید.

اگر می‌خواهید دورهمی های خانوادگی برگزار کنید، مراقب هزینه‌ها باشید.

تغییر در دکوراسیون داخلی خانه یا دفتر کاری تان، ممکن است هزینه های زیادی را به همراه داشته باشد، بنابراین پیش از انجام آن، فکر و برنامه ریزی کنید.

در رابطه با امور مالی و پولی وضعیت رضایت بخشی خواهید داشت.

مسافرت و خرید باعث هزینه می شود اما شادی می بخشد، پس اگر توانایی مالی سفر دارید، هفته سوم این ماه به آن فکر کنید.

ممکن است برخی تغییرات باعث ایجاد استرس در خانواده و مسائل تجاری شما شود، برای پیشگیری از این اتفاق باید همه چیز را مثبت ببینید.

ممکن است مجبور شوید در این ماه بهترین سطح کار و تعهدی را در محل کار خود ارائه دهید، پس سعی کنید جزئیات اصلی را در اولویت قرار دهید تا دچار استرس نشوید.

فال ماهانه مهر ماهی ها

برای متولدین مهر ماه، بهمن ممکن است به عنوان یک ماه مثبت شروع شود که عشق و رابطه ها به شکل خوشایندی در آن بنظر میرسند. البته ممکن است در ابتدا احساسات عجیبی به وجود بیاید اما در نهایت همه چیز به خوشی پایان می یابد.

در این ماه تغییری وجود دارد که نشان دهنده افزایش فعالیت اجتماعی است و شما می توانید با دوستان قدیمی ملاقات کنید، یا ممکن است روابط عشقی جدیدی داشته باشید.

نیازهای مالی و اقتصادی در این ماه برطرف خواهد شد اما فراموش نکنید که هزینه های خانه یا فرزندان شما افزایش یابد و برای همین باید بر اساس بودجه خود برنامه ریزی.

هفته چهارم این ماه، ممکن است برایتان بهتر باشد و بتوانید نتایج خوبی از مشتریان خود دریافت کنید، پس منتظر خبرهای خوبی از محل کار خود باشید.

همچنین، از طریق مخاطبین شناخته شده خود فرصت های شغلی جدیدی به دست می آورید.

با هر موقعیتی کنار بیایید و در آموزش و مطالعه تنبل نباشید که به تدریج به ویژه در تحصیلات و شغل خود، تغییرات مثبت زیادی خواهید داشت؛ فقط کافیست سعی کنید تمرکز خود را از دست ندهید.

اگر به موقع به پزشک مراجعه نکنید، ممکن است با مشکلاتی در سلامت خود مواجه شوید. بنابراین اقدامات پیشگیرانه را انجام دهید.

فال ماهانه شما میگوید که به احتمال زیاد به هر چیزی که می خواهید می رسید و شادی های بسیاری خواهید داشت.

فال ماهانه و طالع بینی چینی متولدین آبان

حال و هوای این ماه، شما را با یک زندگی عاشقانه خوب حمایت می کند و این ممکن است به دلیل تاثیر زهره و مشتری در طالع بینی چینی شما باشد.

اگر متاهل هستید، اوقات خوشی را با همسرتان خواهید گذراند. اگر مجرد هستید، شانس ملاقات با یک فرد ایده آل به عنوان شریک زندگی یا دوست قدیمی در این ماه وجود دارد.

در هفته دوم بهمن ماه، کمی احساس تنهایی خواهید کرد اما گذراست.

از سرمایه گذاری های قدیمی در جذب مشتری، پاداش دریافت می کنید ولی به لحاظ کاری ممکن است در این ماه با مشکلات اساسی روبرو شوید.

در روزهای میانی این ماه، در محل کار خود با مشکلاتی مواجه خواهید شد و رابطه با زیردستانتان سخت خواهد بود.

اگر یک تاجر هستید، باید تلاش بیشتری برای رسیدن به موفقیت انجام دهید. برای حرفه ای ها، در اهدافشان موفقیت های خوبی کسب خواهد شد و در هفته سوم ماه نتایج خوبی خواهند گرفت.

در هفته اول ماه، حرکات سیاره ای بسیار دلگرم کننده است و برای تعالی تحصیلی شما بسیار خوب است. حتی می توانید در این ماه برای ادامه تحصیلات عالی خود برنامه ریزی کنید.

در حالی که مدتی است، بیش از پیش به سلامتی خود اهمیت میدهید، ممکن است در ابتدای ماه از وضعیت سلامتی خوبی برخوردار نباشید.

اما همانطور که هفته ها پیش می روند، ستاره ها ممکن است در موقعیت خوبی قرار بگیرند و به سلامت و تندرستی شما کمک کند. فال چینی پیشنهاد می کند، برای حفظ سلامتی در این ماه خوب استراحت کنید و خوب غذا بخورید.

فال ماهانه

فال ماهانه چینی آذر ماهی ها

با شروع ماه، زندگی عاشقانه شما به آرامی پیش خواهد رفت و شرایط ثبات و اشتیاق را فراهم می کند.

اگر مجرد هستید، طالع بینی چینی شما پیش بینی میکند که عشق جدیدی در این ماه پیدا خواهید کرد.

تأثیر ستارگان، ممکن است برای شما در زندگی اجتماعی شانس ایجاد کند.

جریان مالی خوبی خواهید داشت، اما با پیشروی ماه هزینه ها افزایش می یابد؛ با وجود این، به لحاظ پولی مشکل چندانی نخواهید داشت زیرا احتمالاً در این ماه معملات بسیار سودآوری خواهید داشت. حتی ممکن است بیشتر از حد معمول پول در حساب بانکی خود داشته باشید.

سعی کنید تا جایی که می توانید از سودهای بادآورده و وسوسه انگیز جلوگیری کنید، چرا که ممکن است برای پیشرفت، خود را به دردسر بیاندازید.

وضعیت کاری شما چالش برانگیز خواهد بود و اگرچه با تمام فداکاری خود به خوبی کار خواهید کرد، اما به احتمال زیاد در نیمه دوم این ماه موانعی بر سر راهتان خواهید داشت.

روزهای پایانی این ماه می‌تواند برای تمرکز بر ایجاد انجمن‌های تجاری جدید یا مشارکت و پیوندهای کاری خوب باشد.

ممکن است برای مسائل مربوط به تحصیلات خود، مورد حمایت قرار بگیرید و همین ممکن است به شما انگیزه دهند که در نیمه دوم این ماه سخت تر کار کنید.

سخت کوشی شما ممکن است سود سرشاری به همراه داشته باشد و عملکرد شما را به طور قابل توجهی بهبود بخشد. 

از آنجایی که ممکن است کار  و مشغله تان زیاد باشد، ممکن است سلامت شما به دلیل استرس و خستگی اندکی آسیب ببیند. اما نگران نباشید که با کمی تلاش، سلامتی شما باید در پایان این ماه در وضعیت خوبی خواهد بود.

فال ماهانه و طالع بینی چینی متولدین دی

با شروع ماه، ممکن است با نزدیک شدن شما با قدرت مثبت بودن کامل، همه چیز برایتان زیباتر و جذاب تر شود.

فال ماهانه شما میگوید که اگر مجرد هستید، حالا ممکن است بهترین زمان برای استقبال از یک رابطه عاشقانه جدید برایتان باشد.

برای زوج های متاهل، حدوداً اواسط این ماه، مرحله خوبی برای برنامه ریزی برای بچه دار شدن است.

در نیمه دوم ماه به دلیل آنکه زمان کمی با خانواده خود سپری می کنید، اختلافات زیادی وجود خواهد داشت که به نوبه خود ممکن است باعث ایجاد دلخوری شود.

موقعیت ستاره شما، موقعیت بسیار مثبتی را از نظر مالی برای شما به همراه خواهد داشت؛ فرصت های متعددی در راه است که همه به نفع تان پیش خواهد رفت.

گاهی اوقات ممکن است با برخی مسائل پیچیده روبرو شوید، اما قدرت درونی تان ممکن است به شما کمک کنند تا به جلو بروید.

همه چیز شروع به تغییر به سمت تصویر مثبت خواهد کرد و نتایج بهتری دریافت خواهید کرد.

شروع این ماه به لحاظ نشان دادن استعدادهایتان برای شما بسیار عالی خواهد بود و به احتمال زیاد فرصت های زیادی به دست خواهید آورد.

زندگی شما برکت خواهد داشت و از این رو هنگام تکمیل هر پروژه ای، سود خواهید بود.

اگر در زمینه تجاری مشغول هستید، از گرفتن هر گونه تصمیم مهم خودداری کنید.

انتظار داشته باشید که در اواخر این ماه همه چیز به نفع رشد شما وارد مرحله جدیدی شود.

روزهای آخر ماه می تواند بهترین زمان برای استفاده شما از فرصت های یادگیری باشد؛ به نظر می رسد که همه چیز در جای مناسب قرار دارد.

سعی کنید احساسات و رفتار خود را کنترل کنید تا از نشاطی تازه بهره مند شوید که همین شما را در تلاش برای بالا بردن سطح تناسب اندام خود یک قدم فراتر می برد.

فال ماهانه و طالع بینی چینی متولدین بهمن

این ماه به احتمال زیاد بسیار پربار خواهد بود و احتمالاً از همه زمینه های زندگی رضایت دریافت خواهید کرد. 

فرصت های بسیار خوبی برای جذب عزیزانتان در زندگی عاشقانه، وجود خواهد داشت.

این ماه، زمان مناسبی برای ازدواج مجردهای متولد بهمن خواهد بود؛ چراکه زندگی عاشقانه شان سرشار از حال مثبت و شادی خواهد بود.

وضعیت مالی شما ممکن است در این ماه به تدریج بهبود یابد؛ با این حال، ممکن است لازم باشد چالش های جدیدی را بپذیرید زیرا شرایط ممکن است به شما اجازه ندهد به این راحتی به موفقیت مورد نظر دست یابید.

ممکن است در کارتان، شرایط دشواری وجود داشته باشد اما این ماه، وضعیت خوبی در حرفه شما وجود خواهد داشت.

احتمالا بتوانید موقعیت خود را در محل کارتان تقویت کنید. اما، شما نمی توانید انتظار رشد آرامی داشته باشید چراکه با جلو رفتن روزهای این ماه با چالش های جدیدی روبرو خواهید شد. تصمیماتی که در این مرحله می گیرید تأثیر زیادی بر رشد کسب و کار شما خواهد داشت.

شما می توانید به خوبی مطالعه کنید و پروژه های خود را به موقع به پایان برسانید، از این رو که وضعیت فعلی تان برای یادگیری مهارت های جدید، موضوعات مختلف و ذهنی، مطلوب خواهد بود.

در روزهای پایانی بهمن ماه، برخی موقعیت‌های سخت ممکن است شما را ناامید کنند و باعث شود شما احساس بی حوصلگی و تا حدودی عصبی کنید؛ با این حال، پایان ماه زمان خوبی برای گسترش افق دید خود و بهبود دانش و مهارت های پایه خواهد بود.

بیماری ها یا اختلالات، در صورت وجود، در این ماه بهبود می یابند و از دردها تسکین خواهید یافت و از سلامتی خوبی برخوردار خواهید شد.

فال بهمن ماه متولدین اسفند

در ابتدای این ماه شما باید کنترل خوبی داشته باشید و از غرق شدن در تعقیب لذت های مختلف اجتناب کنید.

در نقطه مقابل، زمانی را برای یک تفریح آرام و کوچک با یکی از اقوام یا عزیزان خود اختصاص دهید.

اوایل ماه ممکن است فرصت هایی برای لذت بردن از یک زمان عاشقانه برایتان محیا شود و در اواخر ماه، شما با نیروهای درونی خود هماهنگ خواهید شد.

در ابتدای این ماه، فرصت های درآمد خوبی برایتان فراهم خواهد شد، اما قبل از انجام هر گونه سرمایه گذاری جدید باید با یک مشاور مشورت کنید.

نیمه دوم ماه می‌تواند مرحله مهمی برای مرتب کردن کتاب‌هایتان باشد و درآمد و هزینه‌هایتان را متعادل کند. این ماه برای تصمیم گیری های مهم در مورد زندگی حرفه ای شما، فرصت خوبی خواهد بود.

مهارت های تفکر انتقادی تیز شما ممکن است شما را از دیگران متمایز کند و اواسط ماه، تغییراتی در محل کار شما رخ دهد.

در ابتدای این ماه، ممکن است در ادامه مطالعات خود دچار اختلال شوید زیرا وضعیت فعلی زندگی تان، ممکن است به شما اجازه تمرکز ندهد. با این حال، نیمه دوم این ماه می تواند برای تحصیل شما بسیار بهتر باشد. 

یک ایده خلاقانه ممکن است نتیجه بزرگی داشته باشد و شما را به هدفی که مدتها در انتظارش بوده اید، برساند.

فال ماهانه بهمن 1401؛ فال حافظ و روزهای بهمن ماه

4.49
این مطلب مفید بود ؟81
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ف
1 نظر به ثبت رسیده است
احسان1401-11-09
متولد فروردین، ما که چیزی متوجه نشدیم.
10
وبگردی