بیماری دیابت

روغن نارگیل دیابت
روغن نارگیل دارای چربی های اشباع شده است به همین دلیل برای درمان دیابت نوع 2 بسیار مفید است و بهترین جایگزین چربی های ناسالم برای بیماران دیابتی می باشد.
غذایی خوشمزه مخصوص افراد دیابتی

این غذای خوشمزه مخصوص افراد دیابتی است

زمان مطالعه : 1 دقیقه
اگر شما به این بیماری مبتلا می باشید باید رژیم غذایی سالم و صحیحی را اتخاذ کنید که چربی کمی داشته باشد و حاوی فیبر بالایی باشد. اما این بدین معنا نیست که از خوردن غذاهای لذیذ محروم بمانید.
نوشیدنی دیابتی

بهترین نوشیدنی دیابتی ها شناخته شد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
محققان یکی از دانشگاههی معتبر جهان بعد از انجام آزمایشات و مطالعات بر روی شماری از بیماران مبتلا به دیابت توانستند تاثیر یک چای گیاهی و طبیعی را به عنوان نوشیدنی دیابتی در تنظیم قند خون ثابت کنند.
دیابت کودکان

حالتی در کودکان که شما را باید به وجود دیابت نگران کند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
امروزه دیابت در کودکان و نوجوان در حال افزایش است و والدین باید با علائم دیابت کودکان آشنایی کافی داشته باشند تا سریع تر برای درمان این بیماری اقدام کنند.
پیشگیری از دیابت

برای پیشگیری از دیابت 16 راه دارید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اولین راه برای پیشگیری از دیابت حذف کردن قند مصنوعی از تغذیه است بعد از آن ورزش و تحرک و همچنین نوشیدن آب فراوان توصیه می شود.
کفش دیابتی

دیابتی ها چه کفشی بپوشند بهتر است ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد دیابتی به دلیل اثراتی که بیماریشان روی پاهایشان می گذارد نیاز دارند که کفش هایی مخصوص از جنس چرم نرم بپوشند تا دچار مشکل نشوند.
پایین نگه داشتن قند خون

برای کاهش ، کنترل و پایین نگه داشتن قند خونتان بخوانید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
پایین نگه داشتن قند خون بدون دارو هم ممکن است کافیست تغذیه خود را اصلاح کرده و رژیم بدون قند را استفاده کنید و با کاهش وزن قند خونتان را کنترل کنید.
خواص تمبر هندی

افرادی که حتما باید تمبر هندی بخورند !

زمان مطالعه : 11 دقیقه
تمبر هندی یک میوه شیرین و بسیار خوش طعم است که از ارزش غذایی بالایی برخوردار است، در ادامه از تمام خواص و مزایای تمبر هندی مطلع خواهید شد.
بوی نفس

با بوی نفس می توان بیماری ها را تشخیص داد!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بوی نفس و دهان برای برخی از بیماری ها به عنوان یکی از راههای تشخیص به کار گرفته می شود ، اگر دهان فرد بوی بد لاک ناخن یا آمونیاک بدهد یعنی بخشی از اعضای داخلی او دچار مشکل شده است.
خون گیری

خون گیری مشترک از دختران یک دبیرستان در تاکستان

تاریخ انتشار : 19 مهر 1397زمان مطالعه : 3 دقیقه
فردی با حضور در یکی از مدارس تاکستان اقدام به خون گیری از دانش آموزان برای انجام آزمایش قند خون کرد. ادامه ماجرا را در ادامه می خوانید.
دیابت بی مزه

با چنین علائمی شما مشکوک به دیابت بی مزه هستید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آیا می دانید دیابت بی مزه چیست چه نشانه هایی دارد؟ در ادامه با انواع، علائم، چگونگی تشخیص و درمان دیابت بی مزه آشنا می شوید.
دیابت و تخم مرغ

تخم مرغ برای افراد دیابتی خوب است یا بد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای برخی از افراد جای سوال است که مصرف تخم مرغ برای افراد دیابتی خوب است یا بد؟ متخصصان مصرف تخم مرغ برای افراد دیابتی را مناسب می دانند.
مراقبت از زخم دیابتی

بهترین روش مراقبت از زخم افراد دیابتی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر دیابتی هستید و زخمتان خوب نمی شود باید مداوم از سطح قند خونتان مراقبت کنید و همچنین از روغن های گیاهی زیتون و نارگیل و آلوئه ورا برای التیام بخشیدن به زخمتان استفاده کنید.
نکاتی برای مسافرت افراد دیابتی

برای کنترل وضعیت افراد دیابتی در مسافرت چه باید کرد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد دیابتی می توانند برای رفتن به مسافرت با رعایت و کنترل وضعیت خود با خیال راحت و صحیح و سالم در سفر و در کنار خانواده خود حضور داشته باشند.
طرز تهیه غذای بیماران دیابتی

دستور تهیه 4 غذای خوشمزه مخصوص بیماران دیابتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروز در بخش غذاهای رژیمی آشپزخانه نمناک قصد داریم دستور پخت 4 نوع غذای بسیار خوشمزه برای بیماران دیابتی را آموزش دهد.