سفید شدن مو

سفید شدن موها
حتما تا به حال شما هم با این ابهام مواجه شده اید که بالاخره باورها و مسائلی که در مورد سفید شدن موها و یا کَندن آنها و موارد دیگر می گویند درست است یا نه ؟ برای دانستن پاسخ سوالهایتان همراه ما باشید.
سفید شدن مو

مواد غذایی که باعث سفید شدن مو می شوند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی مواد غذایی که ملانین کمتری دارند،سبب افزایش موهای خاکستری و سفید در سنین جوانی می شوند.همراه ما باشید.
سفید شدن مو

بهترین روش ها برای جلوگیری از سفید شدن مو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دیدن موهای سفید در آینه برای هیچکس خوشایند نیست. شروع دوره میانسالی و پیری برای عده ای حس جالبی نداشته و باعث ناراحتی می شود. اما باید بدانید می توان در هر مرحله ای از سفید شدن موها جلوگیری کرد.
سفیدی زودرس مو

چرا سفیدی زودرس مو به سراغمان می آید؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سفیدی زودرس مو به طبع عللی دارد که برای جلوگیری از آن بایستی ریشه یابی شوند. بسیار دیده ایم جوانانی را که موهایشان سفید شده است بدون آنکه این مشکل در اعضای دیگر خانواده شان وجود داشته باشد.
جلوگیری از سفید شدن مو

بهترین راه برای جلوگیری از سفید شدن مو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
علت سفید شدن مو چیست؟ هیچ کس از دیدن موی سفیدش در آینه خوشحال نمی شود و موی سفید همیشه حس ناخوشایند دور شدن از جوانی را در انسان ایجاد می کند که البته برای جلوگیری از آن راهی هست که در ادامه می خوانید.
سفیدی مو

چگونه مانع سفید شدن مو شویم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مو یکی از عوامل اصلی موثر در زیبایی است که بعد از سفید شدن زیبایی خود را ازدست میدهد. برای نگاه داشتن این زیبایی باید دانست که چطور از سفید شدن آن جلوگیری کرد.
کندن موی سفید

کندن موی سفید باعث افزایش آن میشود؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخلاف این باور عمومی کندن موی سفید باعث افزایش تعداد موهای سفید نمی شود چرا که سفیدی مو مربوط به رنگدانه های سلولی مو است که کندن یا قیچی کردن مو تاثیرگذار نیست.
صفحه 2 از 2