سورپرایز کردن شوهر
شاید فکر کنید فقط زنان نیاز به ابراز عشق دارند اما واقعیت این است که باید بعضی مواقع با سورپرایز شوهرمان احساس خاص و مورد علاقه بودن را به او بدهیم.

پیشنهادهایی برای سورپرایز کردن شوهر با ایده های دوست داشتنی برای مردان

با سورپرایز کردن همسرتان می توانید حس علاقه را درونش به وجود آورید و حس محترم بودن را به او القا کنید و زندگی مشترکتان را از حالت کسالت در آورید. برای سورپرایز کردن شوهرتان لازم نیست هزینه هنگفتی بپردازید بلکه با شناخت علایق و سلیقه او و با ایده های جالب و خوبی که در این بخش از نمناک آورده ایم، می توانید در هر محدوده ی مالی،زمانی و مکانی شوهرتان را سوپرایز کنید.

در کتاب مورد علاقه اش پیغامی برای او بگذارید

کتابی را که همسرتان در حال خواندن آن است و هنوز بخشهای از آن را نخوانده است، زیر بعضی از حروف را خط بکشید طوری که وقتی حروف کنار هم قرار بگیرد یک جمله عاشقانه به دست آید. حروف های مشخص شده کنجکاوی همسر شما را بر خواهد انگیخت و با کمی دقت جمله شما را خواهد خواند. 

سورپرایز کردن شوهر

با همسرتان خلوت کنید

همیشه که نباید بچه ها در جشن و سوپرایزهای شما و همسرتان حضور داشته باشند. لازم است چند وقت یکبار خلوت کنید و بچه ها را به خانه مادرتان بفرستید و فضای خانه را آرام سازید. برای اجرای ایده ساده و ارزان و رمانتیک که شوهرتان حتما می پسندد غذای و نوشیدنی مورد علاقه همسرتان را تهیه کنید و یک موسیقی ملایم در فضا پخش کنید و سپس لباس خواب مورد علاقه همسرتان را بپوشید و یک سوپرایز عالی را برای او رقم بزنید.

یک نامه عاشقانه بنویسید

یکی از راه های غافلگیر کردن مردان که برای هر زنی مقدور است ، نوشتن یک نامه عاشقانه و مخفی کردن آن در جیب اوست . شما این نامه را در قالب چند جمله عاشقانه بنویسید تا او دریابد چقدر عاشقش هستید. اگر احساسات و یا حرفهایی با همسرتان دارید که از به زبان آوردن آن خجالت میشکید و یا راحت نیستید که در مورد آن صحبت کنید، همه آنها را میتوانید در این نامه بنویسید. از عطر خاصتان بر روی نامه بزنید تا همسرتان با باز کردن آن نامه حضور شما را حس کند.

سورپرایز شوهر

یک سفر کوتاه مدت برنامه ریزی کنید

اگربرای سوپرایز همسرتان سفری را برنامه ریزی کرده اید باید مطمئن باشید که او برنامه یا کاری برای انجام در آن روزها ندارد. این سورپرایز کمی حواس جمع می خواهد . لازم است 4 روز قبل از سفر همسرتان را غافلگیر سازید و این سفر را تا لحظه آخر از او پنهان نسازید زیرا ممکن است همسرتان مخالفت کند. برای اینکه همسرتان خسته نشود سفر آخرهفته و چند روزه به یکی از شهرهای نزدیک انتخاب کنید.

به او بلیط کنسرت هدیه بدهید

برای سوپرایز همسرتان به او بلیط سینما، تئاتر یا کنسرت مورد علاقه اش را هدیه دهید. می توانید هر فصل، بلیط هایی برای شرکت در ورزش های مورد علاقه ش بخرید.

هدیه ای انتخاب کنید که برای او کاربرد دارد

 برای سوپرایز کردن همسرتان چیزی را که لازم دارد به او هدیه دهید تا به او نشان دهید که شما به فراهم کردن زندگی آسان و آرام برای همسرتان اهمیت می دهید.

سورپرایز کردن شوهر

صبحانه را به تختخواب آورید

برای سوپرایز کردن همسرتان از او بخواهید تا از تخت خواب خارج نشود و شما هم کمی سحرخیزتر باشید و سینی زیبای صبحانه را آماده کرده و چند شاخه گل در کنار سینی قرار دهید و صبحانه را برای او به تختخواب آورید.

وسایل الکترونیکی برای او بخرید

اگر دوست دارید همسرتان را با خرید هدیه سوپرایز کنید برای او وسایل مختلف الکترونیکی مانند موبایل جدید،یک mp3 پلیر،هدست، پاور بانک و... بخرید زیرا بیشتر مردان همواره تمایل به داشتن وسایل مختلف الکترونیکی دارند. این هدیه را در جایی بگذارید و چیزی بروز ندهید تا وقتی که همسرتان آن را بیابد و سپس از خوشحال شدن او لذت ببرید.ایده های جالب برای سورپرایز شوهر

ایده سورپرایز شوهر

غذای مورد علاقه شوهر همسرتان را درست کنید

باید بدانید اگر می خواهید همسرتان را وابسته کنید و او را غافلگیر سازید بهترین گزینه درست کردن غذای مورد علاقه ی اوست. شما می توانید دسر، پیش غذا و غذای مورد علاقه همسرتان را قبل از ورود او به خانه روی میز بچینید و میزغذا را نیز به بهترین شکل ممکن بیارایید مانند زمانی که مهمان ویژه ای دارید.همچنین شما می توانید غذایی را تهیه کنید که شوهرتان دوست دارد ولی مدت هاست که نخورده است.

در انجام کارها به او کمک کنید

سعی کنید تمام کارهایی که می توانید را به جای او انجام دهید یا در انجام کارهای همسرتان به او کمک کنید. اگر یک وسیله در خانه خراب شده و مدت هاست همسرتان فرصت نمی کند برای تعمیر آن وقت بگذارد، شما انجامش دهید و اجازه دهید او استراحت کند. 

خانه را دیزاین کنید

زمانی که همسرتان در خانه نیست، خانه را تزئین کنید و شمع های معطر روشن کنید، یک سبد گل روی میز بگذارید و نور خانه را تنظیم کرده و یک موزیک بی کلام ملایم پخش کنید و او را در بدو ورود خانه سوپرایز کنید. 

دیزاین کردن خانه

روی یک سنگ برایش جمله ای زیبا بنویسید

زمانی که به گردش می روید یک سنگ پیدا کنید و به یادگار بردارید بعدا از یک سنگتراش بخواهید که جمله ای عاشقانه بر روی آن برای همسرتان حک کند. 

یک بسته کنار غذایش بگذارید

اگر همسرتان ناهار را در محل کارش می خورد و تا دیروقت کار می کند برایش یک بسته مخصوص در کنار ناهارش بگذارید و داخل بسته را با بعضی خوراکی های مورد علاقه اش و یک یادداشت کوچک پرکنید.

برنامه ای برای خوشگذرانی کنار دوستانش ترتیب دهید

بهترین روش برای این سورپرایزهمسرتان این است که برنامه ای برای تماشای مسابقه ورزشی با دوستانش بچینید و از آنها بخواهید که برنامه را به صورت راز نگه دارند. شما می توانید بلیط ها را در یک پاکت جایی که شوهرتان ببینید قرار دهید و یا از دوستان او دعوت کنید تا قبل از آمدن شوهرتان به خانه شما بیایند وبا هم او را غافلگیر نمایید.

بهترین و جالب ترین روش ها برای سورپرایز شوهر و همسر

3.1133
این مطلب مفید بود ؟8251
منبع : بخش سبک زندگی نمناک / ن/ک
وبگردی