پردیس افکاری
پردیس افکاری و علیرضا افکاری جزو چهره هایی هستند که بیشتر مخاطبان درباره اینکه این دوبازیگر چه نسبتی با هم دارند کنجکاو هستند.

پردیس افکاری با علیرضا افکاری نسبتی دارد؟

بعد از انتشار خبر ابتلای پردیس افکاری به سرطان و بالا رفتن تب جستجوی کاربران درباره موضوعاتی همچون پردیس افکاری کجاست و عکس پردیس افکاری و همسرش و....، سوال جالبی که توسط برخی از شما نمناکی ها، در بخش نظرسنجی مطلب بیوگرافی پردیس افکاری مطرح شده بود نسبت این بازیگر زن با همسر ساره بیات بود که بدلیل تشابه اسمی برای برخی از شما، شک برانگیز شده بود.

بنا به احترام به سوالات شما در این مورد، بیوگرافی و صفحات رسمی مرتبط به این دو هنرمند را با دقت بررسی کردیم ولی به پاسخ مثبتی در این باره نرسیدیم و در نهایت اینطور برداشت شد که پردیس افکاری و علیرضا افکاری جزو چهره هایی هستند که بدون داشتن نسبت فامیلی، تشابه اسمی دارند مثل مریم معصومی و پروانه معصومی، هدیه تهرانی و حدیث تهرانی یا چهره های دیگری که در بخش های قبلی نمناک درموردشان صحبت شد.

پردیس افکاری و علیرضا افکاری

نسبت پردیس افکاری و علیرضا افکاری/عکس از معین هاشمی نسب

مختصر بیوگرافی پردیس افکاری

پردیس افکاری شهریور سال 1343 در تهران متولد شد و از سن 16 سالگی، با ورود به مدرسه هنرپیشگی بازیگری را آغاز کرد. پس از آن فعالیت هنری خود را ابتدا در عرصه تئاتر و پس از آن در سینما و تلویزیون شروع کرد. از مهمترین فیلم های پردیس افکاری می توان به سریال های فکر پلید، پنج کیلومتر تا بهشت و طریق عشق اشاره کرد. افکاری یکی از بازیگران زن ایرانی است که بدلیل حضور در شبکه جم کشور را ترک کرد و بعدها از این شبکه کنار گذاشته شد. درباره همسر پردیس افکاری اطلاعات چندانی در دسترس نیست و تنها نام محمد نجفی از وی منتشر شده است.

مختصر بیوگرافی علیرضا افکاری همسر ساره بیات

علیرضا افکاری متولد 22 شهریور 1356 آهنگساز و تنظیم کننده آهنگ در سبک پاپ و سنتی است که با خوانندگان مشهور و معروف زیادی همکاری داشته است. ایشان سالها پیش با نازلی بخشایش آهنگساز و نوازنده ازدواج کرده اما این ازدواج به جدایی ختم شده است، او یک دختر نوجوان به نام نیکا افکاری دارد، خانم ساره بیات همسر دوم علیرضا افکاری می باشند.

نسبت پردیس افکاری با همسر ساره بیات چیست؟

25
این مطلب مفید بود ؟23
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ن/ا.ن
وبگردی